چهل سال بعد در چنین روزی

کارگر را تهدید کنید دامادم را از پنجره طبقه آخر وزارت کار پایین می اندازم...

17 مهر 1398 ساعت 22:08


کارگر را تهدید کنید دامادم را از پنجره طبقه آخر وزارت کار پایین می اندازم
حالا چهارتا کارگر هم راه افتاده اند که بروند جلوی مجلس تحصن کنند.این که اشکالی ندارد. هر کس که این کارگران را تهدید کند با من طرف است.
به گزارش هدهدنیوز، - شهروز شریعتمداری – وزیر تعاون، کار، رفاه، آزادی، امنیت و خیلی چیزهای دیگر – که با خبرنگاران سخن می گفت ضمن اعلام این مطلب افزود: کارگران را تهدید کنم می زنم دهن مهن همه تان را صاف و صوف می کنم و اگر کار به جاهای باریک بکشد در اعتراض به این رویکرد نیروی انتظامی دامادم را از طبقه آخر وزارتخانه به کف خیابان پرت می کنم.
وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که پرسیده بود این ماجرا چه ربطی به داماد شما دارد، گفت: ربطی ندارد اما داماد ما اخیرا باعث ناراحتی دخترم شده و اگر کوچکترین بهانه ای پیدا کنم ایشان را به باد فنا خواهم داد.
وی خاطرنشان کرد: چطور بعضی ها دلشان می آید این کارگران گوگوری مگوری را اذیت کند؟ اینها مثل هلو می مانند. خدا از سر تقصیرات آنها نگذرد که اجازه نمی دهند کارگران هشت تپه برای اعتراض به تهران بیایند.
وی در پاسخ خبرنگاری که پرسیده بود هشت تپه کجاست، گفت: هشت تپه همان هفت تپه سابق است که ما یک تپه به آن اضافه کردیم چون دوستان آنقدر تپه های دیگر را گل کاری کرده بودند که نمی شد در آنجا تردد کردد.

یک مرد با پوشش زنانه به ورزشگاه آزادی رفت
یک مرد با لباس و آرایش زنانه که به شکل مذبوحانه ای قصد تماشای مسابقه فوتبال بین تیم های ایران و جیبوتی را داشت با هوشیاری نیروهای ما دستگیر شد.
به گزارش ایشنا، سردار پردیس رحیمی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: اخیرا دیده شده مردانی با پوشش های زنانه قصد ورود به ورزشگاه ها را دارند که اخیرا یکی از دستگیرشدگان در این خصوص خودسوزی کرده و متاسفانه جان خود را از دست داده است.
وی افزود: ما با هیچکس شوخی نداریم و قانون را کاملا اجرا می کنیم و همه خبر دارند که هنجارشکن ها از دست ما خلاصی ندارند.
سردار پردیس رحیمی با اعلام این مطلب که فضای زنانه ورزشگاه های کشور مناسب مردان نیست، تصریح کرد: هنوز زیرساخت های مردانه فراهم نشده و هر چقدر زیرساخت داریم به زنان مربوط می شود. به هر حال هیچ چیزی مهمتر از زیرساخت نیست.
گفتنی است در چهل سال اخیر هیچ مردی موفق به تماشای مسابقات فوتبال ملی و باشگاهی ایران نشده است.


کد مطلب: 111148

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcdof0fjyt0ff6.2a2y.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir