قهرمانی:

برخی از سلبریتی‌ها پیاده‌نظام دشمن شده‌اند

22 ارديبهشت 1398 ساعت 11:38


تهیه‌کننده سینما درپی انتقاد افکار عمومی از چالشی به نام «سلبریتی‌ها» گفت: برخی از سلبریتی‌ها پیاده نظام دشمن شده‌اند؛ ما بعد از انقلاب اسلامی با دشمنی‌های زیادی مواجه شدیم که در رأس آن‌ها آمریکا قرار داشت، ما با یک جنگ همه جانبه از سوی آن‌ها روبه‌رو بودیم که یکی از بخش‌های پازل این جنگ، جنگ فرهنگی است.
محمد قهرمانی افزود: در این جنگ فرهنگی همه در مسیر یک فلش هستند و آن مخالفت با جمهوری اسلامی ایران است؛ دشمنان ما با برنامه‌ریزی طی این سال‌ها یارگیری‌های زیادی انجام داده و برای خودشان سربازانی در دل نظام دارند. وی ادامه داد: خانم افشار و امثال ایشان بازیگر قبل از انقلاب نیستند که اینطور راحت هرچه می‌خواهند انجام می‌دهند؛ این‌ها با سرمایه این انقلاب و کشور به این جایگاه رسیده‌اند و ناراحت‌کننده است که جزو سربازهای جناح دشمن شدند. تفکر آن‌ها ناشی از فونداسیونی است که از دوران پیش از انقلاب جا مانده، افسوس که بخشی از هنرمندان ما پیاده‌نظام دشمن شده‌اند و در پازل شوم آن‌ها قرار گرفته‌اند. این سینماگر با تأکید بر اینکه توئیت‌ها و پست‌های سلبریتی‌ها از اتاق فکر دشمن تأمین می‌شود تصریح کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران منویات خود را به این سلبریتی‌ها دیکته می‌کنند؛ بنده معتقدم هر اتفاقی که در کشور می‌افتد و دسته‌بندی و جناح‌بندی در آن صورت می‌گیرد اتاق فکری پشت آن است. اینطور نیست که خانم افشار فی‌البداهه دلش برای دختران بسوزد و موضع بگیرد! او بی‌شک از جایی هدایت می‌شود که به وی می‌گویند این کار را بکن و آن کار را نکن! مهمترین اتفاق این است که بعد از اظهارات جنجالی این افراد می‌بینیم اصلاً این توئیت و عکس‌ها دروغ و کذب بوده است!
قهرمانی خاطرنشان کرد: دشمنان این آب و خاک به هنرمندنماهایی که فالوئرهای بالا دارند توجه دارند و سعی می‌کنند آن‌ها را کارمند خود کنند؛ همه ما آگاهیم که امروزه مردم نارضایتی زیادی از وضعیتی که دولت به وجود آورده دارند و نفوذی‌ها و دشمنان می‌خواهند به هر بهانه و وسیله‌ای شده مردم را علیه نظام به خیابان‌ها بریزند.
وی در پاسخ به این سوأل که به عقیده شما چرا مسئولان نهادهای امنیتی و قضایی درخصوص مقابله با این افراد موضع منفعلانه‌ای گرفته‌اند و برخوردی قهری و قاطعانه با آن‌ها ندارند اظهار داشت: به نهادهای دولتی که هیچ امیدی نیست چون خودشان به نوعی در آن پازل بازی می‌کنند و عوامل نفوذی در آن دستگاه‌ها هستند. دستگاه قضایی هم مشاور خوب ندارد. این هنرمند ادامه داد: به تازگی بعد از مدت‌ها دادستان داد بر سر وزیر ارتباطات فریاد زده که چرا مصوبات شورای عالی فضای مجازی را اجرا نمی‌کنید، چرا پهنای باند مناسب به اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای داخلی نمی‌دهید، چرا به اینستاگرام و تلگرام سرویس می‌دهید؟
وی افزود: امیدوارم با تغییراتی که در قوه قضاییه صورت گرفته شاهد برخورد جدی با این دسته افراد باشیم و من از رئیس دستگاه قضا خواهش می‌کنم که در حوزه فرهنگی با مشاوران شناخته شده و خوب مشورت کنند، قاطعانه با این افراد برخورد کنند و از این پس به فکر پیشگیری این اتفاقات باشند نه اینکه بگذارند اتفاقی رخ دهد و سپس به فکر آن باشند تا معضلات ناشی از آن اتفاق را برطرف کنند.


کد مطلب: 108845

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdcdoj0fkyt0zj6.2a2y.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir