فرمانده نیروی هوایی ارتش خبر داد

شبیه‌ساز هواپیمای اف-۴ رونمایی می‌شود

6 مرداد 1399 ساعت 22:13


فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرح‌های شبیه‌ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیمای اف-۴ رونمایی کنیم.
اولین دوره دانش آموختگی خلبانان هواپیمای جنگنده میراژ با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و جمعی از فرماندهان و مسئولین در پایگاه هوایی برادران شهید دل حامد چابهار برگزار شد.
امیر سرتیپ نصیرزاده در این مراسم، پایگاه هوایی چابهار را از مهم‌ترین پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش در کشور عنوان کرد و گفت: بحمدالله حضور نخبگان جوان و خلبانان متعهد به همراه کارکنان فنی دلسوز و ایثارگر سبب شده تا ما در این پایگاه با کمبودی مواجه نشویم و همواره روی پای خود بایستیم.
وی با اشاره به ساخت دستاوردهای جدید نیروی هوایی به دست جوانان نخبه از جمله ساخت جنگنده کوثر و طراحی شبیه ساز هواپیمای ایلوشین، افزود: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرح‌های شبیه ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیمای اف -۴ رونمایی کنیم و قطعاً این پایگاه از پایگاه‌هایی خواهد بود که به این سیستم مجهز خواهد شد.
در این مراسم از امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری فرمانده پایگاه هوایی شهیدان دلحامد به پاس اقدامات انجام شده و آموزش هواپیمای میراژ به دانشجویان این جنگنده، تجلیل به‌عمل آمد.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه این مراسم از قسمت‌های مختلف این پایگاه از جمله فاوا، گردان‌های نگهداری، الکترونیک، پهپاد و گردان های شکاری بازدید کرد و از نزدیک با کارکنان این قسمت‌ها جهت دریافت ایده و پیشنهادهای سازنده دیدار چهره به چهره داشت.


کد مطلب: 114690

آدرس مطلب: http://siasatrooz.ir/vdci35azut1azq2.cbct.html

سیاست روز
  http://siasatrooz.ir