میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷
 
 
حجت‌الاسلام صدیقی در نماز جمعه تهران:
مقابله با فساد جهادگونه باشد
مقابله با فساد جهادگونه باشد
 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مساله کشمیر از مصیبت های جهان اسلام است، گفت: مقابله با فساد و بروکراسی اداری باید جهادگونه باشد تا موانع رشد را از بین ببرد.
حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه های این هفته نماز جمعه تهران که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: صدیقی در ادامه با تبریک اعیاد ماه ذی الحجه و به ویژه عید غدیر خم، اظهار داشت: در ماه ذی الحجه درهای رحمت الهی به روی مومنان باز است پس سعی کنیم از این موقعیت به خوبی استفاده کنیم. امامت عهد الهی است و با انتخاب و شورا ایجاد نمی شود. ولایت واسطه فیض و مسئول حکومت و مقتدای مومنین است و همه اینها در وجود امام معصوم وجود دارد.
حجت الاسلام کاظم صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته با اشاره به ۳۱ مرداد سالروز صنعت دفاعی کشور، گفت: اقتدار صنعت دفاعی ایران یکی از معجزات انقلاب اسلامی و حاکمیت ولایت فقیه است. ما در این حوزه حرکت جهشی داشته ایم و توانسته ایم این مسیر طولانی را یک شبه بپیماییم.
صدیقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دیدار اخیر نماینده انصارالله یمن با مقام معظم رهبری، گفت: مردم یمن عجب مقاومت جانانه ای کردند آنها با دست خالی و با اینکه در محاصره کامل هستند ۵ سال است که در مقابل آمریکا، عربستان سعودی و امارات متحده عربی ایستاده و با وجود شهادت ۸۰ هزار کودک همچنان مقاومانی سرافراز هستند و در مقابل آنها سعودی ها و اماراتی ها مستاصل شده و به جان هم افتاده اند.
امام جمعه موقت تهران، مبارزه با فساد و قاچاق را بسیار مهم دانست و گفت: از آقای رئیسی که شمشیر مبارزه با فساد را برداشته اند تشکر می کنیم. مقابله با فساد و بروکراسی اداری باید جهادگونه باشد تا موانع رشد را از بین ببرد.

کد مطلب: 110371
 
Share/Save/Bookmark