میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست تحليل
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۸
 
 
پویش شفافیت

یکی از مواردی که بارها و بارها در فضای مجازی مطرح شده و در اذهان ایجاد تشکیک نسبت به مسئولان کرده است بحث حقوق‌های نجومی بوده است. بر همین اساس با راه‌اندازی پویش شفاف‌سازی سعی داریم از مسئولان درباه حقوق خود و یا نهادشان بپرسیم.
در شماره نخست به سراغ پرویز فتاح رفتیم و از رئیس کمیته امداد درباره حرف و حدیث‌هایی که پشت این کمیته وجود دارد پرسیدیم. هر چند که در فضای مجازی و به علت ساختمان سابق مجلل این کمیته حرف و حدیث‌های زیادی پشت مسئولان و حقوق‌بگیران این سازمان وجود داشت.
پرویز فتاح در گفت‌و‌گو با سیاست روز و در پاسخ به پویش شفافیت با استقبال از این طرح روزنامه گفت: ما همه اموال و حقوق‌ها را به مراجع ذی‌ربط اعلام کردیم.
وی گفت: برای اعلام حقوق افراد باید بگویم که رقمها حتی قبل از حضور من در کمیته امداد تعریف شده است اما این رقم‌ها را به سازمان بازرسی هم اعلام کردیم تا پایان سال ۹۵ طبق مستندات بالاترین حقوق کمیته امداد آن هم با ۳۸ سال خدمت یازده میلیون تومان است که طبق اقرار سازمان استخدامی کشور کمترین پرداختی را در بین دیگر سازمان‌های کشور دارا هستیم. البته این را تاکید کنم که از زمان حضور من در کمیته امداد هم ابتدا حقوق مددجویان واریز می شود و سپس پرسنل حقوق می‌گیرند. 

سوشیانت آسمانی

کد مطلب: 99661
 
Share/Save/Bookmark