میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳
 
 
ننجون باز هم رد صلاحیت شد
شورای نگهبان با اعلام این خبر که مجددا ننجون را رد صلاحیت کرده بر مشکلات مربوط به کهولت سن و...

شورای نگهبان با اعلام این خبر که مجددا ننجون را رد صلاحیت کرده بر مشکلات مربوط به کهولت سن و آلزایمر ایشان، تاکید کرد.
به گزارش قارقارنیوز، ننجون که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت با واکنش شدید نسبت این خبر اعلام کرد: آقایان هر بار مرا رد صلاحیت می‌کنند ولی باید بدانند من به این سادگی‌ها کوتاه نمی‌آیم و تا دم مرگ به امر خطیر کاندیداتوری ادامه خواهم داد.
وی تصریح کرد: مواضع من بعد از گذشت این همه سال هنوز شفاف است و شعارم هم همان شعار قدیمی یعنی "ایران برای خودم" است و عوضش هم نمی‌کنم.
ننجون با انتقاد از رسانه‌هایی که وی را به دلیل کهولت سنی فاقد صلاحیت می‌دانند، گفت: همین الان یک شیلنگ برداریم و به آسیاب استکبار جهانی آب بریزیم. به همه ثابت می‌کنم که رکورد بالای دو هزار لیتر در ساعت را جابجا می‌کنم.
وی با رد این ادعا که به نفع "سورنا میرسلیم" کنار خواهد رفت، گفت: من چهل سال پیش به نفع بابا بزرگ ایشان هم کنار نرفتم چه رسد به نوه ایشان که شناخت دقیقی از وی ندارم.
ننجون رقیب اصلی خود را در انتخابات "آرای باطله" دانست و گفت: فقط ممکن است آرای باطله از رای من بیشتر باشند وگرنه من رقیب خاصی ندارم.
وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که گفت این جمله برایش آشناست، گفت: احتمالا شما زیاد سینما می‌روید.
وی شایعه دخالت در پرونده پلاسکو را زاییده ذهن بیمار خبرنگاران دانست و گفت: متاسفانه به دلیل آلزایمر اسم مقصر آن حادثه را به یاد نمی‌آورم ولی هر که هست دکتر مهندس معمار سردار و یا همچین چیزهایی بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد:
پیرم و پیرم و می‌لرزم
به صد جوون می‌ارزم

کد مطلب: 99193
 
Share/Save/Bookmark