میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۱
 
 
با ننجون تا ۱۴۱۴
روابط عمومی ستون ننجون با صدور بیانیه‌ای وی را پاکدست‌ترین ننجون تاریخ اعلام کرد و از مدیرمسئول...

روابط عمومی ستون ننجون با صدور بیانیه‌ای وی را پاکدست‌ترین ننجون تاریخ اعلام کرد و از مدیرمسئول روزنامه سیاست روز درخواست کرد قرارداد ایشان را تا سال ۱۴۱۴ تمدید کند.
در این بیانیه آمده است: بعد از آمدن ننجون، تورم به نحو چشمگیری مهار شده و غول گرانی به زانو درآمده است. درخت‌های گردو و پسته محصول خوبی می‌دهند و نرخ بیکاری به شکل چشمگیری پایین آمده است.
ننجون ما پاسخگوترین ننجون دنیاست و این را به خاطر این موضوع نمی‌گویم که نان‌خور ایشان هستم و مسئولیت روابط عمومی وی را برعهده دارد. به جان ننجون اگر در دم و دستگاه ایشان نبودم باز هم همین حرف‌ها را می‌زدم و اگر باور نکنید خیلی نامردید.
ننجون قبلا به صراحت اعلام کرده که دیگر در کابینه حضور نخواهد داشت اما ما درخواست می‌کنیم منت ایشان را بکشید و کاری کنید تا سال ۱۴۱۴ بماند و خدمت کند و اگر خودش باز هم نخواست ما به دست و پای ایشان می‌افتیم که بماند. نه اینکه قحط‌الرجال است پس چاره‌ای نداریم که به ایشان التماس کنیم که اداره این ستون را در کف باکفایت خود بگیرد.
در پایان این بیانیه به نقش مهم ننجون در معادلات بین‌المللی و مناقشه قطر و کشورهای منطقه اشاره شده و آمده است: امروز ننجون نماد برجام است. نماد صلح و دوستی است. امروز ننجون تک ستاره آسمان مدیریت کشور است. امروز طیب‌نیا (اوه ببخشید ننجون) کارش خیلی درست است و اگر برود برجام می‌رود. فرجام می‌رود. همه چیز می‌رود و تو این غربتی که هستم دارم می‌میرم حالیت نیست. بازم دستاتو تو دستم می‌خوام بگیرم حالیت نیست. حالیت نیست. حالیت نیسسسسسسسسسسسسسسسسست.
(ادامه این بیانیه به دلیل مغایرت با شئونات اخلاقی سانسور شده است.)

کد مطلب: 99553
 
Share/Save/Bookmark