میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
 
 
خبر جدید از "لایحه اصلاح ساختار بودجه"

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از ارائه لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور از سوی دولت تا پایان تیر ماه خبر داد.
محمدرضا پورابراهیمی با اشاره دستور مقام معظم رهبری به دستگاه‌‌های اجرایی و مجلس مبنی بر اصلاح ساختار بودجه، گفت: فرمایش رهبر انقلاب کاملا به جاست و باید مجلس و دولت به آن تمکین کنند. وی با بیان اینکه رهبر انقلاب در سال گذشته فرصت ۴ ماهه‌ای به دولت و مجلس برای اصلاح ساختار بودجه کشور داده بودند، اظهار داشت: بر این اساس، دولت تا پایان تیر ماه فرصت دارد تا پیش‌نویس، گزارش و یا حتی لایحه اصلاح ساختر بودجه کشور به مجلس تقدیم کند.
پورابراهیمی با تأکید بر اینکه از دولت انتظار داریم که گزارش اصلاح ساختار بودجه کشور را پس از نهایی شدن در قالب لایحه اصلاح بودجه سال ۹۸ و یا لایحه اصلاح ساختار اقتصاد کشور، به مجلس تقدیم کند، گفت: بخش‌هایی که مربوط به بودجه است، باید جایگزین قانون بودجه شود و بخش‌هایی هم که خارج از بودجه است، بر همان اساس و خارج از بودجه عمل کند. تا الآن پیش‌‌نویسی و یا گزارشی برای اصلاح ساختار بودجه کشور از سوی دولت دراختیار ما در مجلس قرار نگرفته است، از دولت سؤال کرده‌ایم، می‌گویند اقداماتی در این زمینه آغاز کرده‌اند.
وی با تأکید بر اینکه طبق اخبار رسیده از دولت، قرار است لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور از سوی دولت تقدیم مجلس شود، خاطرنشان کرد: دولت لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور را تا پایان تیر تقدیم مجلس می‌کند و بلافاصله بررسی آن آغاز خواهد شد.

کد مطلب: 108860
 
Share/Save/Bookmark