میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۰
 
 
سیاست مجازی
موسیقی متن فساد در کشور

سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی در صفحه مجازی خود نوشت: زنگ تلفن‌های رانتی است که آینه نظام را زنگار و مکدر می‌کند و نمی‌گذارد مردم خودشان را در آینه نظام ببینند. زنگ تلفن‌های توصیه‌ای است که پولاد نظام را زنگ زده و پوسیده می‌کند. زنگ تلفن‌های توصیه‌ای است که موسیقی متن فساد در کشور است.

رفع محدودیت شبکه‌های اجتماعی
حسن روحانی رئیس‌جمهوری با انتشار پیامی روی صفحه توئیتر بر رفع محدودیت‌ها از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی تأکید کرد و نوشت: از هر فناوری و ابزاری، عده‌ای سوء‌استفاده می‌کنند ولی نمی‌توان نسبت به زندگی و کسب و کار مردم بی‌تفاوت بود و آن را به صورت دائمی محدود کرد.
- درست است که رئیس‌جمهور محترم برای کسب و کارهای مردمی که از طریق تلگرام تامین می‌شد دلنگرانند و از خراب شدن این کسب و کار مکدر شده‌‌اند اما بهتر بود صادقانه به مردم می‌گفتند که ریاست شورای عالی امنیت ملی را برعهده دارند و در جریان این فیلترینگ بوده‌اند.

بعیدی‌نژاد امورات خانواده را به پهلوی یادآوری کرد
حمید بعیدی‌نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در بریتانیا در صفحه تلگرام خود مطلبی را تحت عنوان "اپوزیسیون ایرانی؛ و نقش رضا پهلوی در توهم ایفای نقش پدر خوانده" منتشر کرد که در بخشی از آن نوشته است: رضا پهلوی خود در حد اداره‌ی امور خانواده‌ی خود فرومانده است و با چنان اتهامات سنگینی مواجه است که نتوانسته حتی حامیان پروپا قرص طرفدار سلطنت پهلوی را هم آرام کند. خودکشی خواهرش لیلا در هتلی در لندن در سال ۱۳۸۰ و در حالیکه هنوز خانواده از شوک آن حادثه بیرون نیامده بود، خودکشی تنها برادرش علیرضا در سال ۱۳۸۹ در شهر بوستون آمریکا سوالات و ابهامات بسیاری را در علل و دلایل این خودکشی‌ها مطرح نمودند که همه بی‌پاسخ مانده‌اند. سوال این بود که این دو شاهزاده که در سنین کودکی از ایران خارج شده بودند و با میلیون‌ها دلار ثروت بادآورده در زندگی‌های فرااشرافی در اروپا و آمریکا زندگی می‌کردند تحت چه فشارهای سنگینی قرار داشته‌اند که می‌بایست دست به خودکشی بزنند.

کد مطلب: 102668
 
Share/Save/Bookmark