میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۳
 
 
امیر نعمتی خبر داد
استفاده از تجهیزات جدید نیروی زمینی ارتش در رزمایش ذوالفقار ولایت

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: یگان های شرکت کننده در رزمایش ذوالفقار ولایت با تجهیزات و دستاوردهای چند سال اخیر نیروی زمینی رزمایش را برگزار می کنند و این رزمایش از نظر آموزش های نوین متناسب با تهدیدات منطقه این رزمایش به مرحله اجرا درآمد.
امیر سرتیپ نوذر نعمتی در حاشیه برگزاری رزمایش ذوالفقار ولایت، گفت: این رزمایش با حضور یگان‌های متحرک هجومی که شامل، تیپ ۴۰، تیپ ۴۱، تیپ ۳۲۱، یگان‌های پهپاد و گروه ۴۳۳ مهندسی، با پشتیبانی بالگرد‌های هوانیروز در منطقه عمومی شمال غرب کشور به صورت تک شبانه و روزانه برگزار شد.
وی با اشاره به تغییر ساختار نیروی زمینی از یگان‌های پیاده مکانیزه به متحرک هجومی گفت: برابر ساختار جدید نیروی زمینی ارتش یگان‌های متحرک هجومی خود را به تجهیزات جدید مجهز کرده و نیاز بود برای ارتقا توانمندی و آمادگی دفاعی یگان‌های مستقر در منطقه شمال غرب رزمایشی را در دو حوزه تک شبانه و روزانه برگزار کنیم تا بتوانیم اهداف از پیش تعیین شده را که ترسیم کرده ایم به آن دست یابیم. جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: رزم شبانه با حضور یگان‌های شرکت کننده در شرایطی در منطقه شمال غرب برگزار شد که با توجه به شرایط جوی و برودت هوای منطقه، یگان‌ها را مورد آزمایش قراردادیم که بحمدلله یگان‌ها تاکنون عملکرد قابل قبولی داشته اند. امیر سرتیپ نوذر نعمتی ادامه داد: یگان‌های شرکت کننده در این رزمایش، تجهیزات و دستاورد‌های چند سال اخیر نیروی زمینی را مورد استفاده قرار دادند و از نظر آموزش‌های نوین متناسب با تهدیدات منطقه این رزمایش به مرحله اجرا درآمد. امیر سرتیپ نعمتی خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری رزمایش با برپایی بیمارستان صحرایی و طرح‌های مردم یاری روستا‌های اطراف منطقه رزمایش مورد خدمت رسانی قرار گرفتند.

کد مطلب: 111659
 
Share/Save/Bookmark