میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷
 
 
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌ صادقی:
بصیرت سیاسی برای پاسدار واجب اما جناح‌بندی سیاسی حرام است

نماینده، ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه بصیرت سیاسی برای پاسدار واجب است، اما جناح‌بندی سیاسی برایش حرام است، گفت: مرز این دو مسئله جبهه انقلاب است. ما همه در جبهه انقلاب هستیم، اما در جناح بندی‌های سیاسی نیستیم.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در همایش فرماندهان و مسئولین نیروی زمینی سپاه در مشهد ،با بیان اینکه نیروی زمینی سپاه باید به لحاظ قدرت و قوت آماده باشد ،اظهار داشت : در واقع قدرت سازی برای تامین امنیت و گرفتن جسارت از دشمن، رسالت پاسداران انقلاب است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه اشراف رهبری معظم انقلاب ،دشمن را زمین گیر کرده است تصریح کرد: ایشان با هوشمندی و بصیرت و ژرف اندیشی واقعیات پنهان جبهه استکبار را رویت و نشان داده اند که پاسداری از اسلام و انقلاب نیازمند درک همه جانبه بر وضعیت دشمنان است و صحنه محدودی ندارد.
وی افزود: تاریخ نشان داده است سپاه هرگز خرج گروه‌ها و افراد نمی‌شود، هرچند انتخابات مهم است اما روسای جمهور ، مجلس و ... می آیند و می‌روند و آنچه می ماند جبهه انقلاب اسلامی و سپاه به عنوان پاسدار این انقلاب گفتمان ساز است.
وی به کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی رهبر معظم انقلاب اشاره و یادآور شد: این سخنان به سال ۵۳ یعنی قبل از انقلاب تعلق دارد و در آن‌جا آمده است که جامعه بی ولایت جامعه مرده است. نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه حکومت دینی حکومت ولایی است، گفت: جامعه مرده و بی ولایت برای امریکا و استکبار خطر ندارد، ۴۰ سال است در سایه ولایت الله زندگی می‌کنیم و رهبری معظم برای ۴۰ سال بعد نیز بیانیه می دهند که این نشانه جامعه زنده و با ولایت است.

کد مطلب: 109823
 
Share/Save/Bookmark