میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش گزارش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۰۳
 
 
مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال
نبرد یاران قلعه‌نویی و خداداد
نبرد یاران قلعه‌نویی و خداداد
 

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امروز ۳ دیدار برگزار می‌شود که در حساس‌ترین بازی استقلال با ابومسلم دیدار می‌کند.
سه دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امروز در سه شهر تهران، شیراز و اصفهان برگزار می شود. نگاهی به این ۳ دیدار می‌اندازیم:

استقلال - ابومسلم
آبی پوشان قهرمان فصل گذشته جام حذفی بعد از سفر و بازی جنجالی در دورود در یک چهارم نهایی میزبان ابومسلم دسته اولی هستند. تیمی که زمانی یکی از تیم های مقتدر لیگ برتر بود اما چند فصلی است که به دسته یک سقوط کرده است. سیاه جامگان مشهدی در تهران به دنبال ارایه توانایی هایشان هستند. بازی با استقلال برای ابومسلم می تواند در هر حال پیروزی تلقی شود. اگر ابومسلم بتواند استقلال را در تهران حذف کند بزرگترین شگفتی جام حذفی این فصل را رقم زده است و اگر هم با ارایه بازی خوب بازنده شود برابر صدرنشین لیگ برتر و قهرمان فصل گذشته حذفی شکست خورده اند. به همین دلیل کار استقلال در این بازی سخت است زیرا حریف چیزی برای از دست دادن ندارد.
در خط حمله آبی پوشان نیز فرزاد حاتمی و ایمان موسوی می خواهند با گلزنی شان استقلال را به نیمه نهایی برسانند. آبی پوشان از شهر دورود هم با تک گل ایمان موسوی به سلامت عبور کردند. بنابراین خط دفاع و دروازه بان ابومسلم کار سختی در این بازی دارند.

فجرسپاسی - داماش
دیدار این دو تیم نبرد تیم های دوازدهم و سیزدهم جدول لیگ برتر است. فجر که در نیم فصل اول صدرنشین لیگ برتر هم بود اکنون تا رده‌ دوازدهم سقوط کرده است. فجر و داماش روی چمن مصنوعی فوتبال را خوب بازی می‌کنند و توانسته‌اند تیم‌های بزرگی را روی چمن مصنوعی شکست بدهند.
فجر چشم به امید تجربه و دانش یاوری و نیروی جوانی بازیکنانش دارد و داماش هم امیدوار است با بازیکنان نسبتا مطرح خود به پیروزی برسد تا به نیمه نهایی جام حذفی صعود کند.

سپاهان - نفت آبادان
سپاهان قهرمان فصل قبل لیگ در این دوره می خواهد قهرمانی در جام حذفی را هم تجربه کند. حریف آنها تیم قدرتمندی در این فصل نیست و در رده هفدهم جدول برای بقا در لیگ برتر تلاش می کند. با این حال بازیکنان و کادر فنی سپاهان می دانند که جام حذفی جام شگفتی هاست و اگر غفلت کنند و یا خود را از پیش برنده بدانند ممکن است برابر نفت آبادان اسیر شگفتی شوند. سپاهان می خواهد به نیمه نهایی برسد و ناکام بزرگ یک چهارم نهایی قرار نگیرد بنابراین زرد پوشان با تمام توان برابر نفت بازی خواهند کرد.
برنامه دیدارهای امروز:
فجر سپاسی- داماش ، ساعت ۱۴، ورزشگاه دستغیب
سپاهان- نفت آبادان، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه فولاد شهر
استقلال - ابومسلم ، ساعت ۱۶:۳۰، ورزشگاه آزادی

کد مطلب: 79384
 
Share/Save/Bookmark