میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۶
 
 
سردار دهقان:
وزیر دفاع آمریکا به طبیب مراجعه کند
وزیر دفاع آمریکا به طبیب مراجعه کند
 

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران گفت: وزیر دفاع آمریکا هم به طبیب مراجعه کند فکر کنم تب دار بوده و داشته هذیان می‌گفته است.
سردار حسین دهقان در حاشیه جلسه هیات دولت درباره حضور در کابینه آتی گفت: تاکنون بحث جدی در این‌باره صورت نگرفته است البته تعیین سیاست‌ها به عهده رئیس‌جمهور است.
وی درباره اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر تلاش برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: این اظهارات جدید نیست. این حرف تازه‌ای نیست از روز اولی که انقلاب اسلامی پیروز شده آمریکایی‌ها هر کاری توانستند کردند. کافیست در تاریخ مرور کرده و نتیجه این خوی استکباری خود را ببینند.
دهقان ادامه داد: حاصل این خوی استکباری جز این نبوده که باعث تنفر ملت‌ها شده و امریکا جرات نمی‌کند در هیچ جریانی در هیچ جای دنیا دخالت کند. ملت ما ثابت کرده هر زمان امریکایی‌ها خواستند دخالت کنند یا کسانی نیابتا دخالتی داشته باشند، پاسخ آنها را دادند. نه تحقیر و نه توهینی را از طرف هیچ‌کس نمی‌پذیرند. وی تصریح‌ کرد: وزیر دفاع آمریکا هم به طبیب مراجعه کند فکر کنم تب دار بوده و داشته هذیان می‌گفته است.
وزیر دفاع درباره حضور داعش در یمن بعد از شکست در عراق گفت: برای پذیرش اجتماعی داعش باید جایی باشد و ابتدا از خود سیمای اسلامی نشان دهد و موصل را برای استقرار خود انتخاب کرد اما آنچه در عمل نشان داد هیچ نزدیکی به اسلام نداشت. جریان داعش امروز ایدئولوژی‌ای شده که پشتوانه عقلی ندارد. ما تفکر داعش را نا امنیتی و تهدیدی برای جهان می‌دانیم. اینها به جریان پراکنده‌ای تبدیل شدند که ممکن است به کارهایی پراکنده و بی‌هدف انجام دهند.
وی گفت: تولید تمام اقلام نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع انجام می‌شود که براساس نیاز نیروهای مسلح است.

کد مطلب: 100048
 
Share/Save/Bookmark