میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۳
 
 
پیام‌های مردمی
متاسفانه چند وقتی است که شهروندان عزیز روبه‌روی ساختمان شهرداری و شورای شهر...

کامبیز بهونه‌گیر از تهران:
متاسفانه چند وقتی است که شهروندان عزیز روبه‌روی ساختمان شهرداری و شورای شهر روی خودشان بنزین می‌ریزند تا خودسوزی کنند اما متاسفانه کیفیت پایین بنزین‌ها باعث می‌شود که این کار نصفه و نیمه صورت بگیرد. در چند روز اخیر هم دو مورد "نیم‌سوز" داشتیم که این برای مملکت ما خیلی بد است. لطفا مسئولان به این وضعیت اسفبار بنزین تولید داخل توجه بیشتری نشان بدهند.ممنونم. 

اسمال جهانگیری از سیرجان:
از مردم شریف ایران درخواست دارم اینقدر از دولت انتقاد نکنند و اجازه بدهند آقایان کار خودشان را بکنند. تازه شش سال است که این دولت دارد مملکت را اداره می‌کند و فرصت برای انتقاد هنوز هست. می‌خواستم از طریق این تریبون از معاون اول رئیس‌جمهور تشکر کنم که این همه به فکر مردم است. در ضمن شباهت اسم من و اسحاق جهانگیری کاملا اتفاقی است. 

ناشناس از حوالی میدان بهارستان:
در چند روز اخیر اخباری مبنی بر دریافت حقوق چند ده میلیون تومانی برخی از نمایندگان مجلس از وزارت نفت شنیده می‌شود که می‌خواستم آن را تکذیب کنم. بنده در حوالی مجلس مغازه میوه‌فروشی دارم و حاضرم شهادت بدهم که نمایندگان حتی برای خرید یک کیلو میوه هم پول کافی ندارند و موز را دانه‌ای خریداری می‌کنند. در ضمن من نماینده مجلس نیستم و عرض کردم که میوه‌فروشی دارم.

کد مطلب: 106269
 
Share/Save/Bookmark