میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
۸
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰
 
 
جناب مطهری چقدر شما وقت‌شناس و وظیفه‌شناس هستید
ای‌کاش در موقعیتی که هستید نماینده مردم البته نماینده مردم چهارراه ولیعصر(عج) به بالا هستید در این اوضاع احوال اقتصادی...

ای‌کاش در موقعیتی که هستید نماینده مردم البته نماینده مردم چهارراه ولیعصر(عج) به بالا هستید در این اوضاع احوال اقتصادی مردم به وظیفه نمایندگی خود عمل می‌کردید و در مجلس از رئیس محترم جمهور که قسم خورده قانون اساسی است که حافظ منافع اسلام و ایران و انقلاب هست سوال می‌کردید.
چرا رئیس‌جمهور انقلابی عمل نمی‌کند و اوضاع نا به سامان اقتصاد رو سر و سامان دهد. جناب مطهری فراموش نکنید شما سر سفره عریض و طویل این انقلاب فربه شدید و فراموش نکنید امام فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.
جناب مطهری صدای مردم پابرهنه و انقلاب کرده رو می‌شنوی؟ جناب مطهری صدای پدران شرمنده در نزد دختران و پسرانشان در موقع ازدواج را می‌شنوی به خاطر نبودن قوانین تسهیل خدمات توسط تو و امثال مرفه بی‌درد تو در نزد خانواده شرمنده‌اند. جناب مطهری چقدر زیبا بود در این موقعیت از مشکلات فضای جنگ روانی دشمن به پاسخ دادن فرمانده سپاه پرداختید به عدم کارایی و بی‌خاصیت نمایندگان مجلس همچون خودتان می‌پرداختند.
جناب مطهری فقط جهت اطلاع عرض کنم درست سی سال پیش در چنین روزهایی که شما در اتاق مجلل خنک منزل‌تان بودید جوان کنی در منطقه چهار زبر زیر بار فشار سازمان منافقین که شما این روزها تلویحا از آنها با زبان و ادببات مختلف حمایت می‌کنید وجب به وجب منطقه ماهیدشت کرمانشاه جان دادند جناب مطهری مبادا به بادمان آوری که فرزند نوح با بدها نشست برخاست کرد و... .
جناب مطهری مرد میدان باش
اگر دین ندارید حداقل ... مرد باشید

نویسنده: دکتر اسماعیل زمانی - استاد دانشگاه و پژوهشگر دفاع‌مقدس

کد مطلب: 105468
 
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۷-۰۵-۱۵ ۱۰:۱۲:۵۸
شاه خدا بیامرز پیغام مردمش را شنید
سپاه میشنوه ؟
دادنه به دانه
حمید نخبه
۱۳۹۷-۰۵-۱۴ ۱۰:۱۵:۰۴
واقعا متاسفم برای نویسنده این متن.چقدر راحت تهمت وتوهین میکنه.در ایمان جناب آقای دکتر اسماعیل زمانی بایدشک کرد.والسلام
۱۳۹۷-۰۵-۱۴ ۰۹:۳۷:۴۱
انتقادات زیادی به رفتار آقای مطهری وارد است ولی مراقب باشید...
کیا بهادری
۱۳۹۷-۰۵-۱۳ ۲۰:۴۹:۳۴
من با نظر شما موافق نیستم و وجدان خود را زیر پا گذاشتید زیرا .شجاع ترین و صادق ترین نماینده مطهری هستند و کشور را که حسین قلی خانی نمشود اداره کرد سپاه باید کار نظامی خود را بکند . و دولت کار خودش را . در تام دنیا . همین طور است .من هم از خانواده شهدا هستم
ناشناس
۱۳۹۷-۰۵-۱۳ ۱۹:۲۷:۰۰
بعید می دونم آق اسمال الفبای سیاست رو بدونه

حرف حق همیشه به مزاق شما و هم قطارهاتون تلخه
سیدجلال
۱۳۹۷-۰۵-۱۳ ۱۸:۲۲:۱۰
عالی
سیدجلال
۱۳۹۷-۰۵-۱۳ ۱۸:۲۱:۵۱
عالی
۱۳۹۷-۰۵-۱۳ ۱۵:۰۹:۱۸
چهل ساله هر کثافت کاری که دلتون میخواسته کردید حالا که یکی مثل مطهری مردانه اشکالات کارتون رو میگه بهش انگ نامردی میزنید . شماها که مثل اختاوس چسبیدین به این سیستم از زمین و زمان مدد میگیرین که اسم دکتر و استاد رو یدک بکشین حالا تازه به فکر مردم افتادین . شماها مردین ؟