میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۲
 
 
استیضاح ننجون (قسمت اول)
جلسه استیضاح ننجون به دلیل بی‌تدبیری در اداره ستون طنز روزنامه سیاست روز و سوء‌استفاده...

جلسه استیضاح ننجون به دلیل بی‌تدبیری در اداره ستون طنز روزنامه سیاست روز و سوء‌استفاده مالی در خرید شیلنگ برای ریختن آب در آسیاب استکبار جهانی و نقش وی در ماجرای گرد و غبار اهواز و ریزش ساختمان پلاسکو و حوادث دیگر در دفتر روزنامه برگزار شد.
مشروح این جلسه استیضاح از نظرتان می‌گذرد.
دبیر گروه فرهنگی: من از "ننجون" یک سوال مشخص دارم. چرا وقتی چهل و هشت تن از هموطنان ما در سانحه قطار از دنیا رفتند در نهایت ادب و احترام خودتان را برکنار نکردید و از پس‌فردای حادثه به نوشتن یادداشت‌های مذبوحانه مشغول شدید؟ چرا بعد از فروریختن برج پلاسکو از مردم عذرخواهی نکردید؟ اصلا معلوم نیست با کدام یک از اجانب داخلی و خارجی و خودفروختگان رسانه‌ای ارتباط دارید که هوای اهواز را عمدی غبارآلود کردید تا به اغراض سیاسی خود برسید.البته سوال من فرهنگی است و نگاه سیاسی ندارم. به جان عزیزم ندارم. تو بمیری ندارم. این تن را کفن کنم، ندارم.
دبیر گروه اجتماعی: بنده از همان اول درباره حضور ایشان در روزنامه سیاست روز هشدار داده بودم اما کسی توجهی نکرد. سوال من این بود که مگر اینجا روزنامه سیاست روز نیست؟ پس چرا ایشان مطالبش را شب می‌نویسد؟ غیر از این است که قصد سیاه‌نمایی دارد؟ مگر نه اینکه ساعت خود را با آمریکای جهانخوار تنظیم کرده است؟ یک ننجون دیگر باید چه‌کار کند که برکنارش کنید؟ حتما باید یک حادثه پلاسکوی دیگر را رقم بزند تا تصمیم به برکناری این پیرزن بگیرید؟ البته سوال من کاملا اجتماعی است و به این سوی چراغ قصد سیاست‌ورزی ندارم. اصولا آدم سیاسی نیستم و مدیون باشید اگر فکر کنید سوال سیاسی می‌پرسم.
دبیر گروه سیاسی: من برخلاف آقایان که سوال سیاسی نمی‌پرسند می‌خواهم از منظر سیاسی به عملکرد "ننجون" بپردازم. ایشان با "عمه رهبر کره شمالی" چکار دارد؟ یعنی ما به این براندازی عمه‌ای توجهی نکنیم که بنیان‌های سیاست خارجی ما از هم بپاشد؟ اگر ریگی در کفش این پیرزن معلوم الحال نیست چرا درباره "خاله رهبر کره شمالی" سکوت کرده است. چرا درباره مادر رئیس‌جمهور ونزوئلا اینقدر می‌نویسد اما به پدر رئیس‌جمهور "فیجی" کاری ندارد؟ یعنی شما این همه تبعیض جنسیتی را می‌بینید و سکوت می‌کنید؟ یعنی حاضرید این پیرزن با این سوابق ناجورش در راس این ستون بماند؟

کد مطلب: 98582
 
Share/Save/Bookmark
 


شریفی
۱۳۹۵-۱۲-۰۴ ۰۰:۲۷:۰۰
خوب بود .فعلا که ننجونا همشون سر کارند و مردم سر کار.
قنبری آذر
۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۱:۴۳:۰۸
ریسه رفتم :))))))))))))))))))))))))
محمدي
۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۰۹:۵۲:۰۰
پرفكت👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻