میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۲
 
 
ننجون نامزد ریاست جمهوری شد
صبح امروز طی یک کنفرانس خبری با حضور رسانه‌های خودی، بیخودی، ناخودی و نخودی، ننجون ...

صبح امروز طی یک کنفرانس خبری با حضور رسانه‌های خودی، بیخودی، ناخودی و نخودی، ننجون - عامل استکبار جهانی و نفوذی بیگانگان - اعلام کاندیداتوری کرد.
وی در نخستین اظهارنظر رسمی خود بعد از اعلام کاندیداتوری شعار خود را "رئیس‌جمهور ضد اختلاس" اعلام کرد و گفت: مردم حق دارند هر کاری بکنند اما اجازه اختلاس نخواهم داد. وی افزود: با روی کارآمدن من شاید نرخ تورم و بیکاری بالا برود اما اجازه نمی‌دهم حتی یک نفر به میزان یک ریال اختلاس کند.
ننجون خاطرنشان کرد: در اولین اقدام بعد از ریاست جمهوری شخصا به کانادا می‌روم و گوش خاوری را می‌گیرم و به ایران بر می‌گردانم و آنقدر کتکش می‌زنم که هر چی خورده بالا بیاورد.
وی با انتقاد از شعارهای انتخاباتی رقبای خود گفت: هر چی شعار وجود داشت اینها به خود اختصاص داده‌اند و فقط همین شعار "رئیس‌جمهور ضد اختلاس" برای من مانده بود که ناگزیر از آن استفاده کرده‌ام.
ننجون در پاسخ یکی از خبرنگاران که از ایشان پرسیده بود آیا از احراز صلاحیت خود اطمینان دارد، گفت: اگر در انتخابات اخیر تایید صلاحیت نشوم با رعایت شئونات اخلاقی به آغوش استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار پناهنده خواهم شد.
وی در پایان به سوال یکی از خبرنگاران که به "زن" بودن وی اشاره کرده بود، گفت: درست است که مرد نیستم اما هر چه باشد نامرد هم نیستم.

کد مطلب: 98852
 
Share/Save/Bookmark