میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
۱
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴
 
 
در خماری نحوه دستگیری زم بمانید!
روح الله زم شکار شد، او که سال‌ها در فضای مجازی علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه می‌کرد از حمایت‌های اطلاعاتی و امنیتی دستگاه‌های امنیتی فر

روح الله زم شکار شد، او که سال‌ها در فضای مجازی علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه می‌کرد از حمایت‌های اطلاعاتی و امنیتی دستگاه‌های امنیتی فرانسه، رژیم صهیونیستی و آمریکا برخوردار بود.
دستگیری چنین فردی که تحت حفاظت شدید امنیتی دستگاه اطلاعاتی فرانسه قرار داشت کار ساده ای نیست، همانگونه که در اطلاعیه سپاه پاسداران به آن اشاره شده، زم در یک عملیات پیچیده، هوشمندانه و چند وجهی به داخل کشور هدایت و سپس دستگیر شده است.
قاعدتاً روش دستگیری این فرد برای مخاطبان مهم و جذاب خواهد بود، اما به خاطر این که روش‌های به کار گرفته شده را نمی‌توان بازگو کرد، فعلا باید به اصل ماجرا یعنی دستگیری او پرداخت و این سوژه می‌تواند در آینده سناریوی یک سریال درباره چگونگی به تور انداختن روح الله زم سر شبکه سایت آمد نیوز قرار گیرد که البته بسیار جذاب هم خواهد شد. مانند سریال گاندو.
اقدامات شبکه آمد نیوز، به ویژه در جریان دی ماه سال ۹۶ توانست تاثیرات خود را به آشوب کشاندن کشور بگذارد، هدایت و راهبری آشوب طلبان و اغتشاشگران ضد انقلاب که آموزش‌های لازم را نیز از شبکه‌های مجازی چون آمد نیوز و دیگر رسانه‌های معاند دیده بودند، توانست حلقه فشار را علیه ایران ایجاد کند، اما نتوانست تاثیر قطعی خود را بگذارد چرا که با وجود دروغ‌های بزرگ شبکه‌های معاند علیه جمهوری اسلامی ایران، عدم شناخت از مردم کشورمان، توطئه آنها را ناکام گذاشت.
دستگیری فردی چون زم و بیرون آوردن او از دل تور حفاظتی گسترده دستگاه اطلاعاتی و امنیتی فرانسه، یک شکست همراه با رسوایی برای دستگاه‌های اطلاعاتی غربی است، اقتدار و اشراف اطلاعاتی و امنیتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بار دیگر قدرت جمهوری اسلامی و ضعف دشمنان را به رخ کشید.
تأثیر اخبار و گزارش‌های دروغ و بی اساس زم در «آمد نیوز» از زمانی کم شد که رصد اطلاعاتی او و دیگر همکارانش در مستندی به نام «ایستگاه پایانی» از تلویزیون کشورمان پخش شد.
اقدامات سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در تحت نظر داشتن زم و رفتار و عملکرد او، قوت و قدرت فرزندان غیور مردم ایران را نشان می‌دهد که هوشیار و آماده برای دفاع از امنیت و آرامش جمهوری اسلامی ایران هستند و این موهبت به واسطه اعتقاد به مکتبی است که از ابا عبدالله الحسین(ع) عاریه گرفته شده است، بی تردید بدون تمسک به ائمه اطهار(ع) به ویژه امام حسین(ع) انجام کارهای بزرگی همچون دستگیری یک عامل فتنه گر وابسته به دشمنان، میسر نمی‌شود و باید توجه داشت که چنین اقدامی با وجود همه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی خارجی همچون فرانسه، آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.
اعترافاتی که زم پس از دستگیری خواهد کرد قطعاً از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود، چرا که احتمال همکاری برخی عوامل نفوذی در داخل کشور با او نیز وجود دارد و اگر او زبان بگشاید، قطعا ابعاد پرونده زم و آمد نیوز گسترده تر از او و شبکه ای خواهد بود که در اختیار داشت.
اهمیت دستگیری روح الله زم سرشبکه آمدنیوز، در این است که در داخل کشور دستگیر نشده بلکه این فرد در خارج و با انجام عملیات دقیق اطلاعاتی و امنیتی دستگیر شده است و جای هیچ جای شک و تردید را برای ادعای دشمنان در پرونده سازی علیه زم از بین می‌برد.
رسانه‌های خارجی فارسی زبان همچون بی.بی.سی با پخش این خبر سعی کردند تا آن را بی اهمیت جلوه دهند، اما با این وجود شگفتی و غافلگیر شدن خود را نتوانستند پنهان کنند.
بی.بی.سی با این تعبیر خبر دستگیری زم را منتشر کرد که، ایران به گونه ای این خبر را اعلام کرد که تصور می‌شود یک ژنرال بلند پایه دستگیر شده است!، اگر زم ژنرال نیست، که همینطور است، اما ژنرال‌های اطلاعاتی زیادی از او حمایت می‌کردند و به او خط می‌دادند. این که شبکه‌های فارسی خارجی از نحوه دستگیری او بی اطلاع هستند، نشان می‌دهد که در یک خماری اطلاعاتی و امنیتی به سر می‌برند و باید در این خماری هم باقی بمانند.

نویسنده: سیاوش کاویانی

کد مطلب: 111218
 
Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۸-۰۷-۲۳ ۰۲:۲۳:۵۱
مردم‌ سر کار نزارین اگه راست میکین اونایی رو بکیرین که پول بیت المال خوردن و بردن امثال خاوری اونوقت بیا ادعا کنن