میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۰
 
 
ننجون ثبت‌نام کرد
صبح امروز "ننجون" با حضور پرشور و دشمن‌شکن در وزارت کشور برای انتخابات ریاست جمهوری...

صبح امروز "ننجون" با حضور پرشور و دشمن‌شکن در وزارت کشور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.
وی در نخستین اظهارنظر رسمی خود گفت: به هر ایرانی یک دستگاه خودروی پورشه اهدا خواهم کرد به شرطی که پوکه خودروی پراید را به نهاد ریاست جمهوری تحویل بدهند.
این پیرزن معلوم‌الحال در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه بعضی‌ها حتی پراید هم ندارند گفت: این موضوع به من ربطی ندارد و رئیس‌جمهور قبلی قول داده بود که مردم به سطحی از رفاه برسند که لااقل یک دستگاه پراید داشته باشند.
ننجون با ابراز ناخرسندی از حضور نامزدهای شکست خورده انتخابات قبلی در این انتخابات گفت: وقتی کسی به خواستگاری می‌رود و جواب رد می‌شنود دیگر نباید با گل و شیرینی به خواستگاری همان دختر برود. خب خجالت بکشید دیگر!
وی هرگونه انتساب خود را با سران فتنه و جریان انحرافی رد کرد و افزود: از شش ماه پیش تا حالا حتی یک سطل آب هم به آسیاب استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار نریخته‌ام و از لحاظ‌های دیگر هم شش ماه پاکی دارم.
"ننجون" در پاسخ به خبرنگاری که پرسیده بود ممکن است به نفع کاندیدای موسوم به "درخت" کناره‌گیری کند، گفت: درخت که سهل است من به نفع جنگل هم کنار نمی‌روم.
وی در پایان هرگونه شباهت خود را با "ننجون" یکی از نامزدهای اسبق انتخابات، شباهت اتفاقی دانست و گفت: آن ننجون در مباحث اقتصادی نظیر "تورم" صاحب‌نظر بود اما تخصص بنده مسائل استراتژیک است که مواضع خود را به زودی به ملت ایران نشان خواهم داد.

کد مطلب: 98951
 
Share/Save/Bookmark