میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶
 
 
حجت‌الاسلام ابوترابی:
قدرت دفاعی ایران رمز امنیت منطقه است

امام جمعه موقت تهران گفت: رمز مقاومت ملت قهرمان سوریه در برابر اتحاد نامقدس آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها، آل سعود و قدرت‌های بیگانه، انقلاب اسلامی است.
حجت‌الاسلام سید محمد ابو ترابی فرد در بیست و سومین یادواره شهدای منطقه گلشهر اظهار کرد: رمز امنیت موجود در ایران و منطقه خاورمیانه، قدرت نظامی و دفاعی ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
ابوترابی فرد افزود: راهبرد ایران اسلامی، امنیت عراق، سوریه، لبنان و همه دنیای اسلام است و در این راه در یک موقعیت فاخر قرارگرفته‌ایم، که در کنار خلق قدرت سیاسی، دفاعی، تثبیت امنیت ایران و کشور‌های انقلابی و اسلامی، در مسیر رشد و توسعه علمی و تحکیم زیرساخت‌های اقتصادی، قدم‌های بسیار بلند برداشته شده است.
وی بابیان اینکه اگر دشمنان انقلاب اسلامی می‌توانستند با تهاجم نظامی، روبروی نظام مقدس اسلامی ما بایستند، یک لحظه هم درنگ نمی‌کردند، تأکید کرد: دشمنان با استفاده از عده‌ای افراد خودفروخته و رسانه‌های بیگانه و فضا‌های مجازی، با همه قدرت ظرفیت علیه ملت ایران اسلامی توطئه می‌کنند.
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد، تأکید کرد: در این ۴ دهه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد تحولات بنیادی و کلیدی در ایران، منطقه خاورمیانه و دنیای اسلام و سرزمین‌های اشغالی در سراسر عالم هستیم و ایران به‌عنوان یک پایگاه مبارزه با دولت‌های استبدادی غرب و نظام سلطه نقش ایفا می‌کند.
وی بابیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه ایستاده، افزود: اگر از افرادی که به ادبیات سیاسی آشنایی دارند، بپرسید دو کشوری که در برابر استبداد و استکبار در جهان ایستادگی می‌کند را نام ببرند، قطعاً اول نام ایران را بیان خواهند کرد.
سخنران ویژه یادواره شهدای گلشهر، گفت: این جایگاه بسیار فاخری است که جمهوری اسلامی ایران موقعیت پرچم‌داری در مبارزه با استبداد و حاکمیت آمریکا را در طول ۴ دهه گذشته برافراشته و علاوه بر آن از قدرت اثرگذاری عمیق و ایفای نقش سیاسی در منطقه و دنیای اسلام برخوردار است.
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی یمن متأثر از انقلاب اسلامی ایران است، تأکید کرد: انقلابیون یمنی، شعار انقلاب اسلامی را سر داده‌اند و این نشان از نفوذ سیاسی و فرهنگ ملت ایران و عمق نفوذ اندیشه‌های سیاسی شهدای ما است و رمز امنیت ایران و منطقه، قدرت دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
ی بیان کرد: سید حسن نصرالله که مایه عزت اسلام است و در برابر رژیم صهیونیستی فریادش بلند است، می‌گوید ما تحت رهبری علم جهان اسلام، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حرکت می‌کنیم. خبرگزاری دانشجو

کد مطلب: 106296
 
Share/Save/Bookmark