میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳
 
 
ذهن‌هایی که مدیریت می‌شود

ادعای دفاع از آزادی‌بیان و کلام دارند اما در مورد همسایه، اگر در همین کشورهای مدعی آزادی‌بیان دنبال کسانی بگردی که درباره آزادی زنان در کشورهای جهان سوم بیانیه و مطلب دارند، یا بخواهی درباره لشکرکشی‌های خیابانی در برخی از این کشورها که توسط تروریستها هدایت می‌شود و دولت مرکزی به سرکوب آن می‌پردازد بپرسی، شاید صدها نفر را بتوانی بیابی که در تقبیح اعمال صورت گرفته سخن می‌رانند، اما کافی‌است ایالات مختلف را در امریکا زیر و رو کنی تا یک‌ برگ سند قابل اعتنا درباره یازده سپتامبر یا مجوز تظاهرات سیاه‌پوستان به کشتار غیرانسانی‌شان و رفتارهای نژادپرستانه پیدا کنی، اما هیچ نمیابی، حتی اگر بخواهی جنایات امریکایی‌ها را درباره سرخپوست‌ها پیگیری کنی، از بین صدها هزار نفری که سرزمین مادریشان امریکا بوده نمی‌توانی یکی را بیابی که با او هم‌کلام شوی! آنها یا کشته شده‌اند و یا تصمیم گرفتند برای زنده ماندن هویتشان را پنهان کنند.
همین‌ها را بگذارید کنار پیگیری هولوکاست!! پیگیری این موضوع حتی اگر به قصد اثبات و رهایی از سخنان منتقدان هم باشد جایز نیست و گناهی نابخشودنی محسوب می‌شود. با همه این تناقضات حالا بیابید یکی از آن چهره های دموکراتی را که مدام می‌گوید امریکا مهد آزادی است پیدا کنید که سوالتان را درباره این مسائل پاسخ بگوید یا درباره عدم اجازه تحقیق برای ادعای فتح ماه! بگوید و کاری که با آن جهان را فریب دادند.
سیاستمداران امریکایی همینطور هستند آنها در روزگاری مردم جهان را با فریب فتح ماه سرکار می‌گذارند و در روزگاری دیگر با تخریب برج‌های دوقلو و لشکرکشی به قصد انتقام از افغانستان! اگر هم بگویی چرا یا کشته می‌شوی یا مجبوری خودت را بفروشی و ساکت شوی. اسنودن نمونه کوچکی از انسان‌هایی است که از فساد و کارهای پشت پرده امریکا قصد افشاگری را داشتند و برای همین تبعید شدند.
انگار سیاستمداران این کشورها دلشان می‌خواهد کنترلی دست بگیرند و میزان حساسیت افکار عمومی جهان را مدیریت کنند، و مدام بگویند به این موضوع حساس باش و به این موضوع حساس نباش. اگر بخواهی درباره زن در جمهوری اسلامی ایران بنویسی و اعتراض کنی که این موجود در این کشور بهایی ندارد هزاران دلار خرجت می‌کنند اما کافیست از آنها بپرسی که شما که برای زنان ارزش قائلید چرا در ادارات رسمی و حتی ارتش کشورتان به زنان تجاوز می‌شود و در دستگاه‌های دولتی هم این قشر در امان نیستند! آنجاست که واویلا سر داده و سرت را به باد می‌دهند. این است آن چهره زشتی که پشت نقاب حقوق بشری و آزادی‌خواهی امریکایی مخفی شده است، نقابی که خیلی از انسان‌های جهان سوی را فریب داده و ذهنشان را مدیریت کرده و تقریبا همه ساکنان امریکا را هر روز می‌فریبد. آن وقت عده‌ای که واداده زرق و برق‌ها و فریب‌ها شده‌اند مدام او را در قامت کدخدای جامعه جهانی تصور کرده و نمی‌خواهند بپذیرند که در مسامحه با این افراد آنها هستند که همیشه بازنده می‌شوند چراکه سیاستمداران امریکایی حتی به شهرندان خود هم رحم نمی‌کنند.

سوشیانت آسمانی

کد مطلب: 100896
 
Share/Save/Bookmark