میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷
 
 
انتصاب ننجون
در راستای شایسته‌سالاری بود
بعد از انتصاب نوه ننجون به سمت‌های گوناگون روزنامه سیاست روز برخی از محافل سیاسی...

بعد از انتصاب نوه ننجون به سمت‌های گوناگون روزنامه سیاست روز برخی از محافل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و رشته‌های دیگر و خانواده محترم رجبی، انتقاداتی به این انتصاب وارد دانستند که در همین راستا بیانیه‌ای از سوی دفتر "ننجون" منتشر شد که به شرح زیر است:
به نام خدا
متاسفانه در چند روز اخیر و درپی انتصاب شایسته نوه اینجانب به سمت‌های مختلف و متنوع برخی از دشمنان قسم‌خورده نظام و وابستگان به شرق و غرب و در راس آن آمریکای جهانخوار سعی کردند این انتصابات را به مسائل خونی، جونی، زبونی، هم آشیونی و نظایر آن ارتباط دهند که تمامی این موارد را تکذیب می‌کنم.
نوه من خیلی بچه خوبی است و هر کس رزومه ایشان را ببیند یک دل نه صد دل عاشقش می‌شود. مبادا فکر کنید از این نوه‌های معمولی است که به خاطر عزیز دل مادر بودن به این سمت‌ها گماشته شده است. خیر اصلا اینطور نیست. بروید رزومه‌اش را ببینید تا از این تهمت‌ها که می‌زنید خجالت بکشید. نوه دلبندم مدرک لیسانس خود را در رشته بلیوشیمی ( این رشته را با بیوشیمی اشتباه نگیرید) دریافت کرده و حالا دانشجوی همین رشته است و چند سال هم در آبدارخانه روزنامه سیاست روز مشاور علمی خودم بوده و سوابق اجرایی هم دارد و در عروسی‌ها و مجالس با حفظ شئونات اخلاقی به خدمات ویژه پرداخته است.
همگان باید بدانند در این مملکت "نوه ننجون بودن" جرم نیست که با ایشان مثل یک مجرم برخورد می‌کنید. اگر این بار این حرف‌های ناروا را درباره ایشان بشنوم ناگزیرم درخصوص انتصابات وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان برنامه‌ریزی کشور افشاگری کنم و آن وقت برای همه ما بد می‌شود.
باقی بقایتان - ننجون فدایتان

کد مطلب: 107240
 
Share/Save/Bookmark