میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی ورزش خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۳:۵۱
 
 
جزييات تازه از پرونده رسوايي اخلاقي بازيكن پرسابقه منچستريونايتد
جزييات تازه از پرونده رسوايي اخلاقي بازيكن پرسابقه منچستريونايتد
 
منابع رسانه‌اي انگليس جزييات تاز‌ه‌اي از روابط نامشروع بازيكن ولزي منچستريونايتد منتشر كردند.
به گزارش فارس، پس از آنكه برخي از شبكه‌هاي اينترنتي از روابط پنهان رايان گيگز پس از جشن قهرماني ليگ برتر خبر دادند، ماجراي جنجالي اين ستاره 37 ساله با وجود داشتن همسر و دو فرزند ابعاد تازه‌اي به خود گرفت.
در اين ارتباط منابع رسانه‌اي هريك نكاتي در ارتباط با اين ماجرا را ذكر كردند. روزنامه ديلي‌ميرر نوشت: در اين ورزش كه ماجراهاي غيراخلاقي زيادي را به خود ديده، رايان گيگز چهره اي به ظاهر سالم بود كه اكنون به نظر مي‌رسد او نيز اسير چنين هياهوي شده است.
تا قبل از اين گيگز 37 ساله چهره مردي كامل از يك خانواده و پدري با احساس براي استيسي، همسر و دو فرزندش بود و همواره سفير اخلاق برشمرده مي‌شد ولي اكنون وقتي به آينه بنگرد، ديگر چنين چهره‌اي از او ديده نخواهد شد. مطابق اخبار او بطور پنهان با ايموژن توماس، ستاره اسبق تلويزيون حداقل براي شش ماه، رابطه داشته است.
روزنامه ديلي‌استار نيز عنوان كرد گيگز با پرداخت هزاران پوند به وكيل‌اش ماجرا را دور از چشم تيزبين رسانه‌ها نگه داشت تا اينكه اين ماجرا لو رفت.
روزنامه ديلي‌ميرر نيز در تحليلي نوشت: ماجرايي كه از چشم مردم دور مانده بود فاش و چهره واقعي بازيكني كه داراي همسر و خانواده است، عيان شد.
گيگز از اواخر دهه هشتاد در خدمت شياطين سرخ است و در مدتي بيش از دو دهه به بازيكن باتعصب من‌يونايتد معروف شد.
کد مطلب: 65100
 
Share/Save/Bookmark