میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۰
 
 
تحلیل اخبار روز
در خبرها آمده بود که "ترامپ" غلط اضافی کرده و در همین راستا اداره پزشکی قانونی هم...

در خبرها آمده بود که "ترامپ" غلط اضافی کرده و در همین راستا اداره پزشکی قانونی هم از مردم خواسته خودشان را وقف علم و دانش کنند و بعد از مرگ، جنازه خود را برای عملیات تشریح پزشکی اهدا کنند. حالا بماند که نام هیچ‌کس از مسئولان و کارکنان اداره پزشکی تا حالا در سامانه "جنازه‌های داوطلب" ثبت نشده اما همین "ترامپ" را به آنها پیشنهاد می‌دهیم که زنده و مرده‌اش صد دلار هم نمی‌ارزد.
باز هم در راستای حماقت جدید "ترامپ" برادر یک مجری سابق رسانه ملی که لباس دلقک‌ها را پوشیده و جلوی دوربین ورجه وورجه می‌کند گفته برادر من کثیف‌ترین موجود دنیاست و این را قبلا خیلی‌ها گفته بودند و رسانه ملی می‌گفت زشت است الکی به بچه مردم فحش ندهید و در همین راستا "ترامپ" هم خر است گاو نر است.
در یک راستای دیگر هم ترامپ غلط زیادی کرده و در یک راستای دیگر پرونده بابک زنجانی باز هم برگشت خورده و ایشان حالا حالاها میهمان قوه قضاییه است و عین "کوآلا" فقط می‌خورد و می‌خوابد و کلی هم خوش می‌گذراند. در ادامه همین راستا باز هم "ترامپ" خیلی خر است.
باز در همان راستای سابق یک مرغ مشکوک به دام ماموران خدوم افتاد که نوکش کج بود. وی در اعترافاتش درباره ترامپ حرف‌های خیلی زشتی را بر زبان آورد که به دلایل امنیتی از انتشار آن معذوریم. فعلا همین قدر بدانید که "ترامپ" خیلی چیز است.

کد مطلب: 101408
 
Share/Save/Bookmark