میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
 
 
رنگ تبلیغاتی من تمشکی است
ننجون - کاندیدای رد صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری – اعلام کرد: تا آخرین لحظه چشم به راه...

ننجون - کاندیدای رد صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری – اعلام کرد: تا آخرین لحظه چشم به راه رسیدگی به شکایات می‌مانم و در صورت تایید صلاحیت، رنگ انتخاباتی من "تمشکی" خواهد بود.
وی با انتقاد از تاخیر شورای نگهبان در رسیدگی به شکایت وی گفت: من از روز اول قصد داشتم رنگ "زرشکی" را برای ستادهای خود انتخاب کنم اما آنقدر دست دست کردند که یک کاندیدای دیگر رنگ زرشکی را توی هوا زد فلذا من نزدیک‌ترین رنگ به زرشکی را انتخاب کردم.
ننجون افزود: دوستان من در ستادهای خودجوش مردمی چند فیل تهیه کرده بودند که قرار بود در هنگام مناظره، هوا کنیم اما متاسفانه فیل‌ها همینطور معطل مانده‌اند و نمی‌دانیم با آنها چکار کنیم.
ننجون با ابراز انزجار از بوق‌های استکبار جهانی که در چند روز اخیر وی را تخریب کرده‌اند، گفت: در صورتی که رئیس‌جمهور بشوم بوق‌های استکباری را از بیخ و بن نابود می‌کنم و تمامی روزنامه‌های استکباری را تعطیل خواهم کرد.
وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که پرسید چطور این روزنامه‌ها را تعطیل می‌کنید، گفت: همین که ریختن آب به آسیاب استکبار جهانی را متوقف کنیم روزنامه‌ها به خودی خود، خشک می‌شوند و از بین می‌روند.
وی در پاسخ یکی از خبرنگاران که پرسیده بود این صحیح است که قول داده اید به هر ایرانی ماهانه یک میلیون تومان پرداخت کنید، گفت: بله!
وی از پرداختن به جزییات این پرداخت خودداری کرد ودر برابر اصرار خبرنگاران برای اطلاع از منابع این مبلغ و سازوکار پرداخت آن به لیوان آب روی میز اشاره کرد و گفت این کارها برای من مثل آب خوردن است.
ننجون در پایان از شورای نگهبان خواست صلاحیت وی را که تایید کردند بعدش انتخابات را چند روزی به عقب بیندازند تا حامیان مردمی و ستادهای خودجوش وی بتوانند فیل‌ها را هوا کنند.

کد مطلب: 99095
 
Share/Save/Bookmark