میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
 
 
یارکشی به سبک ننجون
طرح هر ایرانی یک ننجون را با جدیت خاصی دنبال می‌کنم و امسال تمام ننجون‌های ایرانی باید نوه و...

 طرح هر ایرانی یک ننجون را با جدیت خاصی دنبال می‌کنم و امسال تمام ننجون‌های ایرانی باید نوه و نتیجه خود را ترغیب کنند که به من رای بدهند.
ننجون - نامزد رد صلاحیت شده - با اعلام این مطلب افزود: تا ثانیه‌های آخر منتظر تایید صلاحیت می‌مانم و در رقابت‌های انتخاباتی شرکت خواهم کرد.
وی با اشاره به تایید صلاحیت "عباس جدید"، تصریح کرد: من و عباس از شگفتی‌های انتخابات خواهیم بود و در صورتی که رای بیاوریم با کمک یکدیگر شاخ بز را خواهیم شکست.
وی با ابراز تاسف از سن بالای واجدان شرایط حضور پای صندوق‌های آرا گفت: اگر بچه‌های زیر سیزده سال هم حق شرکت در انتخابات داشتند آن وقت به بعضی‌ها نشان می‌دادم که یک من ماست چقدر کره دارد.
این پیرزن وابسته به بوق‌های استکباری با اشاره به یارکشی برخی نامزدهای انتخاباتی گفت: کار ما با ده یازده نفر راه نمی‌افتد و باید به شیوه خفت مارکتینگ، یارکشی کنیم زیرا مردم غلط می‌کنند به ما رای ندهند.
ننجون در حالی که یک کوزه ماست را به خبرنگاران نشان می‌داد، گفت: من از همین کوزه کوچک چند کیلو کره استخراج می‌کنم و این حرف مفت نیست.
وی بیان هرگونه حرف مفت در تبلیغات انتخاباتی را مشکوک دانست و افزود: من تا امروز از هیچ‌کس حرف مفت نشنیدم ولی ممکن است در روزهای پایانی ادعاهای خلاف عقل و شعور مردم از سوی ما نامزدهای انتخاباتی مطرح شود. ننجون تاکید کرد: با این همه منابع نفت و گاز چرا نباید هر ایرانی ماهانه هفت میلیون تومان یارانه دریافت کند؟
وی در پاسخ خبرنگاری که از وی پرسیده بود منابع این هفت میلیون تومان کجاست، گفت: یکبار دیگر جوسازی کنید می‌دهم ... را به ... ببرند و ... به ... پیوند می‌دهم. من اگر ندانم شما از کدام سرویس ... پول می‌گیرید که باید ... را به ... بگذارم.
گفتنی است شعار جدید انتخاباتی "ننجون" این عبارت است که : "نقطه‌چین از ما، پر کردنش از شما!

کد مطلب: 99248
 
Share/Save/Bookmark