میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱
 
 
پورمحمدی:
جهاد نکاح داعش همان تحول ایدئولوژیک منافقین است

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: من برای دو ماموریت مجبور به دیدار با رئیس‌جمهور عراق، صدام شدم؛ منافقین از دستمال توالت در عراق پست تر بودند.
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی گفت: نکته‌ای را باید به صورت جدی در شرایط فعلی بررسی کرد و این است که جریان سلطه و استکبار علیه نیروهای موحد و حق‌طلب ظلم ستیز و انقلابی انجام دادند، موجب شد که پرچم این جریان ظلم ستیز در اختیار جمهوری اسلامی و در اهتزاز قرار گیرد.
پورمحمدی گفت: برخی این سوال را می‌پرسند که ما این همه در برابر اسرائیل ایستادگی کردیم و به اهل تسنن کمک کردیم چه شده؟ شما به دوران تشکیل تاسیس رژیم صهیونیستی نگاه کنید، ۱۹۴۷ پس از پایان جنگ جهانی دوم تا ۱۹۸۲ که اسرائیل به لبنان حمله می‌کند و فاجعه صبرا و شتیلا را رقم می‌زند.
وی ادامه داد: امروز حیات منطقه بر اساس این موضوع شکل گرفته و این جمهوری اسلامی ایران است که این حرکت را آغاز کرده و متعاقب آن سیر جدیدی از تحولات در منطقه به ضرر اسرائیل شروع و تا امروز ادامه پیدا کرد.
پورمحمدی اظهارکرد: یکی از فرماندهان اسرائیلی وقتی پای در فلسطین گذاشته بود گفت امروز پایان جنگ صلیبی است، اگر در قرن ۱۲ صلاح الدین ایوبی ما را عقب نشاند، ما امروز مسلط بر آنها هستیم.
وی با اشاره به تلاش غرب برای سلطه بر جهان اسلام گفت: تمام غرب و کفر ایستاد تا سلطه بر جهان اسلام کامل شود اما این جمهوری اسلامی بود که به فریاد اسلام رسید. این جمهوری اسلامی است که ارزش‌های اسلامی را حفظ کرده است.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: یک عده کودک کش در پاریس جمع شدند، این امر نشان دهنده دست خالی بودن و نکبت دشمن است که ناچار است به این افراد متوسل شود؛ منافقین در جمهوری اسلامی منفورترین مجموعه‌ای هستند که تاریخ به خود دیده است.
پور محمدی ادامه داد: ما در دو ماموریت در سال‌های ۷۴، ۷۵،۷۶ برای بحث مرز و اسرا به عراق رفت و آمد داشتیم، من مجبور به دیدار با رئیس‌جمهور عراق، صدام شدم که این دو دیدار روی هم ۴ ساعت طول کشید که طولانی ترین دیدار شد و مباحث داغی مطرح شد.
پورمحمدی افزود: صدام در بحثی گفت، که شما نگران چه کسانی هستید؟ جماعت رجوی! ما آنها را بیرون می‌اندازیم؛ یعنی از دستمال توالت در عراق پست تر بودند.
وی گفت: آن وقت در زمان جنگ این گروه مفلوک ایادی این رژیم سفاک بودند، امروز غرب به آنها متوسل شده یعنی دستش خالی است و هیچ ندارد.
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: جریان معارض جمهوری اسلامی به نکبت ترین گروه پیوند خوردند. منافقین پیشگامان داعش در ایران هستند. جهاد نکاح داعش همان تحول ایدیولوژیک منافقین است. بازی‌هایشان هم مثل هم است‌.
وی با تاکید بر اینکه امروز جمهوری اسلامی در مسائل جهانی نقش‌آفرین است، گفت: امریکا در منطقه زمین‌گیر شده است. امریکا در حال افول است و موج پرخاشگری علیه امریکا در حال گسترش است.
وی در پایان از مواضع انقلابی رئیس‌جمهور قدر دانی کرد و گفت: از کسانی نیز که از مواضع آقای روحانی حمایت کردند تشکر می‌کنیم؛ این مسیر همدلی باید ادامه پیدا کند. مهر

کد مطلب: 105080
 
Share/Save/Bookmark