میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۸
 
 
منهای سیاست

یکی از موارد جالب توجه برای مردم در زندگی سیاست‌مداران که اتفاقا موجب می‌شود شفافیت رفتار سیاست‌مداران برای مردم عیان شود، زندگی منهای سیاست آنهاست. از این رو تصمیم گرفتیم هر از چندی زندگی یک سیاست‌مدار را منهای کارهای سیاسی که انجام می‌دهد. بررسی کنیم.
محمدجواد ظریف علاقه زیادی به استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای ارتباط برقرار کردن با دنیاست بر همین اساس تعداد پیام‌هایی که در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارد قابل توجه است. او برای حضور در همه میهمانی‌های غیرسیاسی اشتیاق نشان می‌دهد و معمولا در جشن‌هایی که برای محیط‌زیست و یا بزرگداشت روز خبرنگار برگزار شده است حاضر بوده و در اتفاقات یا مواردی غیر از حوزه تخصصی هم سخنرانی کرده است.
همسر وی نیز به نظر می‌رسد علاقه وافری به حضور در کارهای خیرخواهانه و جمع همسرای مسئولان دارد و بر همین اساس معمولا در بازارچه‌های خیریه که توسط همسران مسئولان برپا می‌شود مشارکت دارد.
ظریف گاهی هم به کنسرت خواننده‌های اصیل ایرانی می‌رود که نشان از علاقه به موسیقی ایرانی است. او در تازه‌ترین اتفاق غیرسیاسی زندگی‌اش به جمع سفیران «ام‌اس» که علامتشان «لک‌لک سفید» تعیین شده پیوسته است و شال نارنجی رنگ که نماد بیماران ام اس است را به گردن آویخت.

مهدیس پارسا

کد مطلب: 99663
 
Share/Save/Bookmark