میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۳
 
 
آیت‌الله کعبی:
حرف‌های بی‌ادبانه نسبت به زوار حسینی بازی در پازل دشمن است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی با حرف‌های بی‌ادبانه نسبت به زوار امام حسین(ع) در پازل دشمن بازی می‌کنند اما این حرف‌های سخیف نور امام حسین(ع) را در دل مردم خاموش نمی‌کند.
به گزارش مهر، آیت‌الله عباس کعبی با اشاره به مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی گفت: در مسیر راهپیمایی اربعین از نجف به کربلا دیدم که مسئولان و مدیران مملکتی، شخصیت‌ها و تجار پا به پای مردم پیاده‌روی می‌کردند. وی افزود: راه کربلا صراط مستقیم الهی است، محبت اهل بیت، عشق به امام حسین(ع)، عشق به خدا، عشق به ارزش‌های اسلامی، جهاد و فداکاری در راه خدا است.
آیت‌الله کعبی اظهار داشت: طریق‌الحسین صراط مستقیم خدایی است. در این دریای مواج از ملیت‌های مختلف اعم از اروپایی، آفریقایی، اندونزیایی، ژاپنی، چینی، آمریکایی، استرالیایی، فقیر و غنی، کوچک و بزرگ، سیاه و سفید و همه و همه در راه عشق حسین یک رنگ هستند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه هویت حسینی، هویت نجات بخش بشریت برای ساخت تمدن است، تصریح کرد: کسانی که به زوار امام حسین(ع) و این عظمت اهانت کرده و آن را به سخره می‌گیرند باید به وجدان بیدار انسان‌ها توجه کنند و بدانند که زیارت اربعین، راه بیداری اسلامی و بسترسازی برای تحولات عظیم جهانی است. وی با بیان اینکه برخی در داخل در پازل دشمن بازی کرده و همان مسیری را که رسانه‌های غربی برای نادیده گرفتن تجمع بزرگ اربعین پیش گرفته‌اند را دنبال می‌کنند، افزود: راهپیمایان اربعین، رسانه‌های متحرک هستند. حرف‌های بی‌ادبانه نمی‌تواند نور امام حسین (ع) را در دلهای مردم خاموش کند. عشق و محبت امام حسین (ع) در افراد خداجو همواره شعله ور است.
اخیرا برخی چهره‌های شناخته شده اصلاح‌طلب، از جمله حمیدرضا جلایی‌پور، صادق زیباکلام و شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس‌جمهور با اظهارنظرهای عجیب و بعضا توهین‌آمیز در فضای مجازی نسبت به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، باعث انتقاد فعالان مذهبی و سیاسی شده‌اند.

کد مطلب: 101832
 
Share/Save/Bookmark