میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی اقتصاد خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۷
 
 
زنگنه اعلام کرد
بحث سهمیه‌بندی سوخت مطرح نیست

وزیر نفت گفت: قرارداد صادرات نفت ایران به روسیه در حال اجراست که براساس آن ماهیانه سه میلیون بشکه نفت به روسیه صادر می‌شود.
بیژن زنگنه در نشست خبری با خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: پول صادارت نفت به روسیه نیز به شکل یورو دریافت می‌شود. وی همچنین درباره فراخوان وزارت نفت از مالکان خودرو برای دریافت کارت سوخت و احتمال سهمیه بندی مجدد بنزین، اظهار داشت: بحث سهمیه بندی سوخت مطرح نیست، بلکه مساله اجرای قانون است که باید سوخت از طریق کارت سوخت توزیع شود.
وزیر نفت یادآور شد: ما احتمالا سهمیه کارت سوخت‌گیری جایگاه‌داران را محدود می‌کنیم، به همین خاطر اعلام کردیم تا مالکان خودروها کارت سوخت تهیه کنند. زنگنه درباره صادرات نفت ایران به روسیه نیز گفت: قرارداد صادرات نفت ایران به روسیه در حال اجراست که براساس آن ماهیانه سه میلیون بشکه نفت به روسیه صادر می‌شود.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی استفاده از کارت هوشمند سوخت در جایگاه‌های عرضه بنزین و گازوئیل را اردیبهشت‌ماه امسال با تصویب کلیات و جزئیات طرح اصلاح ماده ۱ قانون توسعه حمل‌و‌نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت الزامی کردند. شرکت پالایش و پخش چندی پیش اعلام کرد که مالکان خودرو فاقد کارت اقدام به تهیه کارت سوخت کنند.

کد مطلب: 103083
 
Share/Save/Bookmark