میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹
 
 
سیاست مجازی
وعده‌ سیدحسن نصرالله

سامی، مجری شبکه المیادین از حواشی مصاحبه اخیر خود با سیدحسن نصرالله و پاسخ جالب سید به سؤالش نوشت. او در پایان مصاحبه از دبیر کل حزب‌الله لبنان پرسید "واقعا روزی وارد قدس خواهید شد؟" که سید حسن نصرالله در پاسخ به این سوال گفته است "واقعا همینطور است و در ایام حیات شما این اتفاق رخ می دهد". گفتنی است؛ چندی پیش سید حسن نصرالله در یکی از برنامه‌های شبکه المیادین با اجرای سام حاضر شد؛ برنامه‌ای که به دلیل سؤال جالب مجری از سید، در فضای مجازی بسیار مورد استقبال قرار گرفت. او از دبیر کل حزب‌الله پرسیده بود حقوق ماهیانه‌ شما چقدر است؟ و سید در پاسخ از حقوق اندک خود یعنی ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ دلار گفته بود.

ترغیب اطفای حریق نفتکش
حمید بعیدی نژاد در پیامی توییتری نوشت:«با بحث‌هایی که با مقامات سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) در لندن انجام شده آنها نیز تلاش خود را جهت ترغیب کشورهای منطقه به تسریع در روند اطفای حریق نفتکش سانچی به کار گرفته‌اند.»

بازخوانی جنایت صدام
معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه یاد و خاطره ۶٨ دانش‌آموز بروجردی را که در حمله نیروهای صدام به بروجرد به شهادت رسیدند، گرامی داشت. حسین جابری انصاری در اینستاگرام خود نوشت: «باز در مقدم خونین تو، ای روح بهار! ‌بیشه در بیشه درختان همه آغوشان‌اند.»

کد مطلب: 102723
 
Share/Save/Bookmark