میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲
 
 
شبنم نعمت زاده را آزاد کنید.غضنفر را بگیرید.
«ننجون کوتاه فکر و استکباری»با توجه به روند دادگاه «شبنم نعمت زاده» – دختر دلبند وزیر سابق صنعت – به نتایجی رسیده که با شما...

«ننجون کوتاه فکر و استکباری»با توجه به روند دادگاه «شبنم نعمت زاده» – دختر دلبند وزیر سابق صنعت – به نتایجی رسیده که با شما خوانندگان فهیم روزنامه سیاست روز مطرح می کند.
اول اینکه یک دسته گل بزرگ تهیه کنیم و دسته جمعی به سلول ایشان برویم و ضمن عذرخواهی شدیدالحن به خاطر ایراد اتهامات واهی به ایشان از وی به خاطر خدمات ارزنده در حوزه قاچاق دارو و کشت و کشتار مردم با داروهای فاسد و دریافت وام های بالای چهار میلیارد تومان از دوازده بانک کشور تشکر کرده و بعد برویم در اتاق های خود و به کارهای زشت خویشتن فکر کنیم.
دوم اینکه تنی چند از رانندگان اتوبوس اسکانیا را در میدان اصلی شهر اعدام کنیم و بعد جنازه هایشان را آتش بزنیم تا دیگر هیچکس به خودش اجازه ندهد که به دختر وزیر سابق مملکت تهمت بزند.
سوم اینکه ایشان ظرف یکی دو سال آینده به کانادا پناهنده می شود و از آنجا به ریش ملت و گیس سفید ننجون می خندد فلذا در صورت امکان همین حالا ایشان را با سلام و صلوات به کانادا بفرستیم تا بعداً به ریش و گیس و چیزمیزهای ما نخندد.
چهارم اینکه ما از دفاعیات ایشان فهمیدیم که دختری پاک و بی آلایش است و تمام تخلفات چند هزار میلیارد تومانی توسط شخصی به نام «غضنفر» و با همدستی ننجون و عمه رهبرکره شمالی صورت گرفته و باید ضمن جلب رضایت ایشان به عنوان جبران ضرر و زیان هم ویلای نامبرده را در لواسان به همان صورت اول بازسازی کنیم و دیگر تحت هیچ شرایطی وی را تحت پیگرد قضایی قرار ندهیم.
پنجم اینکه اگر شبنم نعمت زاده را اعدام کردند که هیچ اما اگر این زن از مجازات اعدام فرار کند بعد از این شخص ننجون «عدالت» را به جای خیار در ساندویچ پنیر و گوجه می گذارد و نوش جان می کند. همین و بس!

کد مطلب: 110823
 
Share/Save/Bookmark