میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۹
 
 
تحلیل اخبار روز
صبح امروز ارز آمریکایی موسوم به"دلار" با حضور در یکی از مراجع قضایی از رئیس کل بانک مرکزی شکایت کرد. وی در اظهاراتی...

یک) صبح امروز ارز آمریکایی موسوم به"دلار" با حضور در یکی از مراجع قضایی از رئیس کل بانک مرکزی شکایت کرد. وی در اظهاراتی مدعی شد که آقای رئیس کل قصد دارد وی را تضعیف کرده و در این راه از هیچ توهین و تحقیری هم فروگذار نکرده است. دلار گفت: رئیس کل بانک مرکزی بنده را "روانی" خطاب کرده و درخواست اعاده حیثیت دارم.
البته وکیل رئیس کل بانک بانک مرکزی با اعلام این مطلب که این ارز اجنبی خودش مساله‌دار و استکباری است و خیلی هم دروغ می‌گوید از دادگاه درخواست کرد شکایت وی را جدی نگیرند.
دو) معاون اول رئیس‌جمهور در یک گفت‌وگوی ویژه اعلام کرد ما به همه وعده‌های خود عمل کرده‌ایم و به چند وعده باقیمانده هم عمل خواهیم کرد و الان هم نمی دانیم چرا مردم احساس نارضایتی دارند؟
کارشناسان علوم سیاسی اعتقاد دارند که این حرف‌ها احتمالا مربوط به اظهارات وزیر رفاه کشور سوییس است که با نطق ایشان قاطی شده و به زودی از طرف ایشان تکذیب خواهد شد.
سه) درپی حضور داعش در یکی از مراکز خرید پایتخت در تهران حالت فوق‌العاده اعلام شد و دلالان ارز تمامی دلارهای احتکار شده خود را به بانک مرکزی تحویل دادند و تعهدنامه محضری امضا کردند که دیگر از این غلط‌ها نمی کنند.
بنیامین نتانیاهو هم با ابراز پشیمانی از سخنان اخیر خود درباره ایران در تلویزیون ظاهر شد و گفت: جنوب لبنان را ول می‌کنم فقط لطفا ما را نخورید.
بنابر اظهارات شاهد عینی مدیر یکی از فروشگاه‌های اطراف این مجتمع از آنتن مرکزی بالا رفته و ادعا می‌کند "گیلاس" است.

کد مطلب: 104271
 
Share/Save/Bookmark