میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
۲
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۹
 
 
ننجون ابقا شد
بالاخره استیضاح نفسگیر "ننجون" به پایان رسید و این پیرزن در سمت خود ابقا شد. در همین راستا...

بالاخره استیضاح نفسگیر "ننجون" به پایان رسید و این پیرزن در سمت خود ابقا شد. در همین راستا هیات رییسه مجلس درباره استیضاح ایشان بیانیه‌ای منتشر کرده‌اند که مشروح آن به این شرح است:
مردم شریف ایران در چند روز گذشته جلسه استیضاح "ننجون" را دنبال کردند و به خوبی می‌دانند که این پیرزن غرب‌زده چه جنایات و فتنه‌گری‌هایی مرتکب شده و با چه شبکه‌های مشکوکی ارتباط داشته است.
هنوز ارتباط ایشان با "ب.ح.جیم" – عنصر سرسپرده روسیه و "کامبیز.میم" واردکننده بزرگ ژله‌های سبزرنگ برای ما محرز است. ما می‌دانیم این فرد معلوم‌الحال با "ح.آ" ، "الف.جیم" در جریانات فتنه نقش داشته و از "ع.ر" دستور می‌گرفته که براندازی کند اما ایشان را در سمت خود ابقا می‌کنیم تا چشممان بهش باشد که جای دیگر را به گند نکشد.
امروز یک پیرزن معلوم‌الحال را در سمت خود ابقا کردیم چراکه شب عید است و ما عادت نداریم نان کسی را آجر کنیم هر چند می‌دانیم که در آینده به سختی پشیمان خواهیم شد اما مثل همیشه چوب دل نازک خود را می‌خوریم و خواهیم خورد.
دفاعیات ایشان درباره حادثه پلاسکو، آتش‌سوزی در قطار و حوادث جاده‌ای کشور اصلا قابل قبول نبود ولی ما بنا به دلایل استراتژیک فعلا مواضع خودمان را پنهان می‌کنیم و کاری به کار ایشان نداریم ولی اگر یکبار دیگر قطاری از خط خارج بشود یا هواپیمایی بیفتد و یا پرایدی آتش بگیرد دیگر تحمل نخواهیم کرد و ایشان باید این ستون را تحویل بدهد و برود جایی که اعراب نازنین و برادران عزیز ما "نی" انداخته‌اند.
ما قصد تضعیف دولت را نداریم وگرنه بعد از "ننجون" می‌رفتیم سراغ "عموجون" و "دایی‌جون" و دخترخاله جون" و "معصومه‌جون" و کابینه را لت و پار می‌کردیم اما باور کنید ما آدم‌های خوبی هستیم و اینکارها را نمی‌کنیم. اگر کسی فکر می‌کند ما ننجون را ابقا کردیم چون انتخابات، نزدیک است خودش را مدیون ما کرده چون ما اصلا یادمان نبود که به زودی قرار است انتخابات برگزار شود.
در پایان این بیانیه از دولت می‌خواهیم هر طور که صلاح می‌داند این همدلی و محبت ما را جبران کند وگرنه می‌رویم سراغ بقیه "جون"ها و خلاصه کار بیخ پیدا می‌کند. از ما گفتن بود!
باقی بقایتان
جانم فدایتان

کد مطلب: 98637
 
Share/Save/Bookmark
 


مهدی رمضانی فهرجی
۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۲:۱۷:۱۲
الله اکبر
تبریک
:)
۱۳۹۵-۱۲-۰۷ ۲۲:۲۴:۰۵
عالي بود.👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼