میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۱
 
 
افتاد هم که افتاد فدای سرم!
یکی از نمایندگان مجلس که علاقه زیادی به پیژامه و ایضا گلابی‌های رسیده دارد در یک اظهارنظر جنجالی گفته‌اند: تا هواپیمایی سقوط نکند که...

یکی از نمایندگان مجلس که علاقه زیادی به پیژامه و ایضا گلابی‌های رسیده دارد در یک اظهارنظر جنجالی گفته‌اند: تا هواپیمایی سقوط نکند که علتش را نمی‌توانند بررسی و پیدا کنند. الان هواپیمای ۱۴۰ همه‌چیزش خوب است، جز موتورش که باید تغییرات اساسی روی آن انجام شود. ایران هم می‌تواند هواپیما تولید کند و آنقدر خطا و آزمون کند، آنقدر بیفتد و سقوط کند تا بتواند هواپیمایی تولید کند که قابل صادرات هم باشد. افتاد هم افتاد. می‌توانیم هواپیمای جنگی بسازیم که خلبان‌های آن موقع سقوط از هواپیما بپرند پایین!
ملاحظه می‌فرمایید؟ باز هم ادعا می‌کنید ما در ایران نابغه نداریم؟ دیدید از نوع خوبش هم داریم. حالا اگر خدای ناکرده ایشان هم فرار مغزها می‌کرد چه تکلیفی داشتیم؟
البته ایشان به نکاتی هم توجه نکرده‌اند که توضیح آن از سوی "ننجون" لازم به نظر می‌رسد.
از آنجا که نجات جان خلبان در مملکت ما چیز خیلی مهمی نیست و اولیت هم ندارد بهتر است یک تورهای بزرگ مثل تورماهیگری بسازیم و در مسیر پروازی این هواپیماها کار بگذاریم تا اگر هواپیما سقوط کرد یکراست بیفتد توی تور و اموال بیت‌المال حیف و میل نشود.
در درجه دوم اگر دیدیم هواپیمایی که ساخته ایم هی فرت و فرت سقوط می‌کند به کشور دوست و برادر چین صادر کنیم تا آنها هم یک دستی به سر و گوش هواپیماها بکشند و دوباره به ایران صادر کنند باشد که رستگار شویم.
البته نکته اصلی و مهم این است که این نماینده محترم مجلس را در پر قو نگهداری کنیم و هر چقدر امکانات که می‌خواهد در اختیار ایشان قرا بدهیم مباد یک روز جلای وطن کند و دست و پای تولیدکنندگان هواپیمای ایرانی را در پوست گردو بگذارد.

کد مطلب: 104596
 
Share/Save/Bookmark