میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۷
 
 
چهل سال بعد در چنین روزی
تمامی خسارات زلزله کرمانشاه پرداخت می‌شود
ما با کسی شوخی نداریم و وقتی می‌گوییم تمامی خسارات زلزله چهل سال پیش کرمانشاه را تا ریال آخر پرداخت می‌کنیم، این کار انجام خواهد شد...

ما با کسی شوخی نداریم و وقتی می‌گوییم تمامی خسارات زلزله چهل سال پیش کرمانشاه را تا ریال آخر پرداخت می‌کنیم، این کار انجام خواهد شد.
شروین روحانی - رئیس‌جمهوری - با انتقاد از تخریب‌کنندگان دولت تدابیر و امیدها، افزود: کسانی که در این خصوص اعتراض می‌کنند جزو شیاطین هستند چراکه عجله کار شیطان است و همانطور که پدربزرگم چهل سال پیش به صراحت گفت خسارات را پرداخت می‌کند ما نیز این کار را انجام می‌دهیم.
وی خاطرنشان کرد: از سال‌جاری به جای مسکن مهر قصد داریم مسکن تدابیر و امیدها بسازیم که در برابر زلزله‌های دو ریشتری کاملا مقاوم است اما بیشتر از این میزان را قول نمی‌دهیم.
شروین روحانی به نقش ویژه شاه‌کلید در بحران‌های اینچنینی اشاره کرد و گفت اگر چهل سال پیش چند تا شاه‌کلید خوب داشتیم اینطور پیش ملت خوار و خفیف نمی‌شدیم و تا حالا هزار بار این دو ریال ده شاهی ملت را پرداخت کرده بودیم.
گفتنی است در حالی که قیمت هر نان بربری بالغ بر ده میلیون تومان است دولت قصد دارد خسارات هر واحد مسکونی را به مبلغ پنج میلیون تومان پرداخت کند.
کمیته سالمندان سازمان ملل هشدار داد
نگهداری بابک زنجانی - سالمند مشهور ایرانی - در زندان از جرایم آشکار است و ایران باید بابت این رفتارش توضیح بدهد.
رئیس کمیته حقیقت‌یاب - شاخه سالمندان - سازمان ملل که به ایران سفر کرده بود خواستار محاکمه قطعی و صدور حکم فوری بابک زنجانی شد.
در همین راستا سورنا اژه‌ای - دادستان کل کشور - به صراحت گفت: به ارواح خاک آقام اگر بابک زنجانی جای پول‌ها را نشان ندهد هیچ حکمی صادر نمی‌کنم و آنقدر در زندان می‌ماند تا رنگ موهایش مثل دندان‌هایش بشود.
گفتنی است منابع آگاه خبر داده‌اند که بابک زنجانی اصلا دندان ندارد و به همین خاطر تشخیص رنگ موها و دندان وی تقریبا غیرممکن است.

کد مطلب: 101959
 
Share/Save/Bookmark