میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴
 
 
هیچ شبی مث شب انتخابات نیست
درپی حمایت خواننده‌های مشهور از نامزدهای انتخابات، ننجون با خواننده شهیر لس‌آنجلسی...

درپی حمایت خواننده‌های مشهور از نامزدهای انتخابات، ننجون با خواننده شهیر لس‌آنجلسی - آقای شهرام - ملقب به "شب پره شاد - ائتلاف کرد و قرار است ایشان در دوران ریاست جمهوری وی سمت حساس وزارت فرهنگ را برعهده بگیرند.
دفتر ننجون با اعلام این خبر از سایر مطرب‌های شاد دعوت کرد با حضور در ستاد انتخاباتی بهتر به هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم، کمک کنند.
ننجون با ابراز خرسندی از حضور مغزپسته‌ای (سبز متمایل به بنفش) هنرمندان در انتخابات از برادر حسن شماعی‌زاده هم دعوت کرد به کمپین انتخاباتی وی بپیوندند.
وی در یک کنفرانس خبری خطاب به منتقدان خود گفت: بعضی‌ها الکی شلوغش کرده‌اند که ما از محبوبیت خواننده‌های زمان طاغوت استفاده می‌کنیم.من از آنها خواهش می‌کنم چند دقیقه به چشم‌های معصوم این دو جوان برومند نگاه کنند و ببینند هیچ طاغوتی در آنها دیده نمی‌شود.
ننجون با رد شایعه اعلام حمایت "حسین تهی" از ایشان به صراحت اعلام کرد: هواداران من همگی "توپر" هستند و اصلا در بین آنها "تهی" پیدا نمی‌شود. رقبای ما این حرف‌ها را از خودشان در می‌آورند که روحیه ما را ضعیف کنند.
در پایان این نشست برادر شهرام شب‌پره با قرائت چند بیتی در مدح ننجون و اعلام حمایت از وی از شب انتخابات به عنوان شبی که یک شب معمولی نیست یاد کرد و با این دو بیت به کار خود پایان داد.
این شب که میگن شب نیست
امشب مث دیشب نیست
هر شب مث هر شب نیست
هیچ شبی مث امشب نیست
گفتنی است سایر نامزدهای انتخابات از این روند ننجون به کمیته انضباطی ستاد انتخابات کشور شکایت کرده‌اند و معتقدند ایشان از هنرمندان استفاده ابزاری می‌کند.

کد مطلب: 99311
 
Share/Save/Bookmark