میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۴
 
 
دعوت انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس از سینماگران جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس
روز قدس روز فریاد مظلوم علیه ظالم در سراسر عالم است
روز قدس روز فریاد مظلوم علیه ظالم در سراسر عالم است
 

انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس طی صدور اطلاعیه‌ای از اهالی سینما، به ویژه سینماگران حوزه دفاع‌مقدس جهت حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت و همدردی دیگربار با مردم مظلوم فلسطین و جهان اسلام دعوت به عمل آورد.
در بخشی از این اطلاعیه آمده است؛ یوم‌الله روز قدس، میراث گرانقدر بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی(ره) و روز تجلی وحدت مسلمین در برابر رژیم غاصب و منحوس صهیونیستی است. روزی که به مظهر مبارزه با ظلم و تجدید عهد مسلمانان آزادیخواه برای رهایی قدس شریف و یاری مردم ستمدیده جهان مبدل شده است.
روز قدس روز فریاد بر سر نابخردانی است که با چشمانی بسته، انبوه خون‌های ریخته شده و فوران آتش فروباریده بر سر زنان و کودکان را نمی‌بینند. متحجرینی که آرمان‌های رهایی‌بخش بشر را وسیله سرکوب بشریت قرار داده‌اند.
روز قدس روز فریاد مظلوم علیه ظالم در سراسر عالم و روز شکوفایی گل‌واژه عدل الهی در حنجره آزادگان جهان است. روزی که مردم مسلمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های قدسی امام خمینی(ره) در مقابل زرسالارانی که بشریت را به بردگی گرفته‌اند و همه طاغوت‌ها در همه زمان‌ها به قیام بر می‌خیزند.
در این اطلاعیه تاکید شده است؛ اینک که دست پلید و چهره منحوس تروریسم و اربابان مرتجع ایشان بیش از هر زمان دیگری عیان شده است، راسخ‌تر از همیشه به صحنه خواهیم آمد. تحرکات اخیر تروریستی در تهران و کشورهای اسلامی منطقه که بی‌شک ردپای اندیشه منفور صهیونیست در آن هویداست، راهپیمایی روز قدس امسال را از اهمیتی دوچندان برخوردار کرده است. بر این اساس حضور گسترده آحاد مردم در راهپیمایی امسال، عزم، اتحاد و انسجام مسلمین را در مقابله با جنایات ددمنشانه ظالمان علیه مظلومان به ویژه نابودی رژیم جعلی اسرائیل و آزادی قدس شریف به نمایش خواهد گذارد.
انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های جهانشمول امام راحل و نایب برحق ایشان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی)، از اهالی شریف و محترم سینمای ایران و در راس آنها سینماگران حوزه انقلاب و دفاع‌مقدس جهت حضور گسترده و پرشکوه در این روز حماسی دعوت به عمل می‌آورد.

کد مطلب: 99771
 
Share/Save/Bookmark