میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۹
 
 
عملیات اجرایی پروژه پلاسکو تا ۱۴۰۰ به اتمام می‌رسد

استاندار تهران با اشاره به پیشرفت عملیات اجرایی پروژه ساختمان پلاسکو گفت: با توجه به نقشه‌های اجرایی، فضای کاری و منابع مالی امید است در مدت ۲ سال وعده داده شده واحدها در اختیار کاسبان قرار گیرد.
انوشیروان محسنی بندپی در بازدید از پروژه عملیات اجرایی ساختمان پلاسکو با اشاره به حادثه آتش‌سوزی ۲ سال گذشته که سبب تخریب کامل ساختمان پلاسکو شده بود اظهار داشت: پیشرفت کار و بستر برای اقدامات کار پیمانکاری فراهم شده و به جهت ارتقای ایمنی پروژه در اطراف محل احداث ساختمان جدید استحکام بنا صورت گرفته است.
وی بیان کرد: با توجه به جزئیات مطرح شده از سوی مهندس مشاور برای ادامه کار و هدف نهایی، احداث ساختمان از یک معماری ایرانی اسلامی برخوردار است که گالری‌های مختلف به ویژه گالری شهدای خدمت این واقعه تلخ در حدود ۱۸ هزار مترمربع در ارتفاع ۱۸ طبقه انجام شود.
استاندار تهران ادامه داد: ساختمان جانبی پلاسکو نیز که در ۵ طبقه و در اختیار بخش خصوصی قرار داشت با مشارکت بخش خصوصی در حال اقدامات استحکام بنا است تا هرچه سریع‌تر شرایط برای برخورداری فضای کسب و کار کاسبان این ساختمان فراهم شود. وی با اشاره به زمان پایان کار تصریح کرد: امید است در مدت ۲ سال وعده داده شده واحدهای تجاری و کارگاهی در اختیار کاسبان قرار گیرد.

کد مطلب: 108674
 
Share/Save/Bookmark