میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۸
 
 
حجت‌الاسلام فومني
يادواره شهدا در منطقه ۸ همزمان با دهه فجر برگزار شد

امام جماعت منطقه ۸ تهران و عضو دفتر مطالعات سازمان فرهنگي هنري با اشاره به برگزاري يادواره شهيدان گفت: هر ساله براي ۴۰ شهيد اين منطقه يادواره‌اي برگزار مي‌شود که امسال نيز همزمان با دهه فجر ۳۵ دوره اين يادواره با نام "حول افلاکي با پلاک خاکي"برگزار شد.
۱۵ خرداد،بهمن ۵۷،شهريور ۵۹ و دفاع مقدس،۹دي و تحولات سياست خارجي امسال ۵ ايستگاه تحول مهم ايران از خرداد ۴۲ تا ۹۲ بوده است.

حجت‌الاسلام فومني در خصوص نام‌گذاري اين يادواره گفت: در طول تاريخ تحول‌ها از سوي افراد خاکي منصب صورت گرفته و مراکز قدرت و ثروت و سياست در آن نقشي نداشتند.
وي به عنوان مثال به تحول‌آفريني‌هاي چمران و همت‌ها اشاره کرد و ادامه داد: اين آدم‌هايي که ۹۰ درصد بچه‌هاي دفاع مقدس را تشکيل مي‌دادند خاکي منصوب بودند.
وي در خصوص فرآيند تحول در نيم قرن گذشته ايران نيز گفت: ۱۵ خرداد،بهمن ۵۷،شهريور ۵۹ و دفاع مقدس،۹دي و تحولات سياست خارجي امسال ۵ ايستگاه تحول مهم ايران از خرداد ۴۲ تا ۹۲ بوده است.
حجت‌الاسلام فومني در خصوص برنامه‌هاي تدارک ديده شده در سطح منطقه نيز براي يوم الله ۲۲ بهمن گفت: امسال نيز مراسم روز ۲۲ بهمن باشکوه هر چه تمامتر برگزار شده و هماهنگي‌ها براي اياب و ذهاب شهروندان و جشن‌هاي تدارک ديده شده، صورت گرفته است.

کد مطلب: 85957
 
Share/Save/Bookmark