میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵
 
 
معاون سیاسی سپاه پاسداران:
آمریکا مصداق طاغوت زمانه است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خون آشامی آمریکا در ۱۳ آبان نهفته است گفت: آمریکا مصداق طاغوت زمانه و ستیز با آن ستیز با ظلم و ستم است.
سردار یدالله جوانی ۱۳ آبان را تداوم ایستادگی و مقاومت ملت برابر استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار بیان کرد و گفت: دانش‌آموزان در طول انقلاب اسلامی همواره حماسه آفرین بوده‌اند. امروز امید رهبری به جوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان برای تداوم بخشی حرکت انقلاب به سمت آرمان تمدن‌سازی است از این‌رو ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است زیر انقلاب ما قیام و مبارزه با طاغوت بودن و آمریکا مصداق طاغوت زمانه است. وی تصریح کرد: در ۴۰ سال اخیر تلاش شد در ایستادگی ملت ایران علیه آمریکا خدشه وارد شود اما موفق نشدند زیرا استکبارستیزی منشا و ریشه دینی دارد.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مبارزه با ظلم و ستم را اصل اساسی در مکتب اسلامی دانست و افزود: استکبارستیزی و آمریکاستیزی، ستیز با ستمگر و قلدر است زیرا هر انسان آزاده معتقد است مبارزه با ظلم و ستم یک ارزش ذاتی دارد و از افتخارات ملت ایران است که این ارزش ذاتی را حفظ کرده و در میان ملل جهان به آن افتخار می‌کند.
وی با بیان اینکه استکبارستیزی مبنای دینی دارد گفت: در همه ادیان به ویژه دین اسلام، ایستادن برابر ظالم و زورگو ارزش ذاتی دارد و اساسا عبودیت خداوند، مقابله با ستم و استکبار است. سردار جوانی با اظهار اینکه ملت ایران ۴۰ سال مقابل استکبار به مبارزه پرداخته است درباره چرایی انتخاب ۱۳ آبان به عنوان نماد استکبارستیزی گفت: آشکار شدن دد منشی و خون آشامی آمریکا در ۱۳ آبان نهفته است و جوانان امروز باید ۱۳ آبان را به لحاظ تاریخی مورد توجه قرار دهند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار اینکه آمریکایی‌ها خاطرات تلخی از ۱۳ آبان دارند عنوان کرد: جرم حضرت امام راحل چه بود که به عنوان مرجع تقلید و فقیه از سوی آمریکا تبعید شده بود. وی با اشاره به کشتار جمعی از دانشجویان و دانش‌آموزان در روز ۱۳ آبان اظهار داشت: این خون‌های بی‌گناه به حرکت انقلاب سرعت بخشید و منطق پیروزی خون برشمشیر مصداق پیدا کرد.
سردار جوانی با اشاره به شبهه‌افکنی برخی‌ها در زمان کنونی و زیرسوال بردن اشغال لانه جاسوسی گفت: این درحالی است که آمریکایی‌ها سفارت خود را به مرکز فساد و لانه جاسوسی و توطئه تبدیل کرده بودند و جوانان با تسخیر لانه جاسوسی، انقلاب دوم را خلق کردند.
وی تسخیر لانه جاسوسی و انقلاب دوم را ضامن انقلاب اول دانست و گفت: آمریکایی‌ها در سفارت و لانه جاسوسی، ترور رهبران و ایجاد ناامنی را در دستور کار داشتند و این سفارت مرکز توطئه علیه نظام برخاسته از اراده ملی بود.

کد مطلب: 106711
 
Share/Save/Bookmark