میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱۳۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۲
 
 
رهبر معظم انقلاب اعضای هیأت امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) را منصوب کردند
مهندس فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شد
مهندس فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شد
 

با توجه به تغییرات صورت گرفته در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی(ره)، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی، با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه مسئولین سابق این نهاد، «اعضای هیأت امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)» را منصوب و تأکید کردند در تحقق هدف نورانی این تشکیلات الهی، یعنی توانمندسازی و تأمین خود اتکایی محرومان و رشد ایمانی آنان گام‌های اساسی و تکمیلی برداشته شود.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
با توجه به تغییراتی که در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته است؛ حضرات آقایان حجت‌الاسلام حاج شیخ محسن کازرونی، مهندس پرویز فتاح، حسین انواری، حمیدرضا ترقی، سید مرتضی بختیاری، مهندس سید‌منصور برقعی و خانم دکتر مرضیه وحیددستجردی را به‌عنوان اعضای هیأت امنا و جناب آقای مهندس پرویز فتاح را به‌عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب می‌کنم.
رجاء واثق دارم مجموعه فوق و رئیس محترم این نهاد انقلابی با استعانت از پروردگار متعال و بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند موجود، در تحقق هدف نورانی این تشکیلات الهی که همانا توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی نیازمندان و محرومان و تقویت و رشد ایمانی و اعتقادی آنان با ارائه‌ خدمات اجتماعی، حمایتی، فرهنگی و معیشتی می‌باشد، گام‌های اساسی و تکمیلی بردارند.
بی‌شک مسئولین سابق کمیته امداد امام خمینی(ره) و در رأس آنها جناب آقای عسگراولادی رحمة‌الله‌علیه و در سال‌های اخیر اعضای شورای مرکزی و جناب آقای انواری زحمات با ارزشی را در شکل‌گیری این نهاد مؤثر و موفق در مبارزه با فقر و محرومیت کشیده‌اند که ضمن تقدیر از تلاش‌های مخلصانه‌ آنان، برای همه‌آنها اجر و پاداش الهی را مسألت دارم. گرچه تکیه اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) بر کمک‌های کمّی و کیفی مردم عزیز کشورمان باید باشد، اما ایفای نقش توسط دولت و مجلس و دستگاه قضایی در پشتیبانی‌های همه‌جانبه از این نهاد انقلابی در جهت انجام مأموریت‌های مقدس آن، امری انکارناپذیر است. مزید توفیقات همه آقایان را از خداوند متعال خواستارم.
سید‌علی خامنه‌ای ۱۶/ فروردین/ ۱۳۹۴

رهبر معظم انقلاب درگذشت والده مکرمه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفتند
از سوي ديگر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت والده مکرمه ایشان را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای علی جنتی دامت توفیقاته
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی
درگذشت والده‌ مکرّمه را به جنابعالی تسلیت می‌گویم و رحمت و غفران و رضوان الهی را برای آن مرحومه از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
سیّد‌علی خامنه‌ای ۱۲/ فروردین/ ۱۳۹۴

پیام تسلیت در‌پی درگذشت بانو سکینه ضيائی
همسر مرحوم آیت‌الله سید‌روح‌الله خاتمی
از سوي ديگر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت بانو سکینه ضیائی همسر مرحوم آیت‌الله حاج سید‌روح‌الله خاتمی را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
اطلاع یافتم که بانوی با فضیلت مرحومه بانو سکینه‌ ضیائی همسر مرحوم مغفور آیت‌الله آقای حاج سیّد‌روح‌الله خاتمی رحمة‌الله علیهما پس از مدتی بیماری و تحمل مصائب و مشکلات جسمی و روحی، دار فانی را وداع گفته‌اند.
اینجانب ضمن تسلیت به ارادتمندان آیت‌الله خاتمی و عموم مردم اردکان و بویژه خانواده‌های عزادار از خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه برای آن مرحومه مسألت می‌نمایم.
سیّد‌علی خامنه‌ای ۱۶/ فروردین/ ۱۳۹۴

کد مطلب: 91718
 
Share/Save/Bookmark
 


حمیرا محمد علی پور
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۶:۳۱:۲۳
منت خدای را عزو وجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت هرنفسی که فرو می رود ممئ حیات است و چون بر میاد مفرح ذات پس در هر نفس دو نعمت موجود است و در هر نعمت شکری واجب از دست و زبان که بر آید کز عهده شکرش بدر آید با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار ریاست محترم کمیته امداد کشور جناب آقای دکتر فتاح ضمن عرض خدا قوت خدمت جنابعالی امیدوارم که خداوند منان به شما توفیق روز افزون عنایت فرماید که در کمک به نیازمندان و کارمندان کمیته امداد موفق و موید باشید جناب آقای دکتر فتاح اینجانب از استان گیلان مزاحم شما می شوم برادری دارم مجرد با تقوا بسیجی بسیار جوان مومن و اهل علم و دانش دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک بنیادی جویای کار و بسیار مشتاق می باشد که در این نهاد مقدس مشغول به کار شود از آنجایی که جنابعالی زمانی که در ریاست اداره برق کشور را بعهده داشتید بسیار کارهای خیر انجام داده و مردم قدردان زحمت های شما بزرگوار هستند از شما خواهشمندم و درخواست عاجزانه دارم به این جوان کمک کرده و ایشان را در کمیته امداد مشغول کرده در صورت امکان با توفیق خداوند منان و لطف جنابعالی تا دعای خیر ما بدرقه راهتان و دل این جوان شاد شود و به هدف خود برسد و در جایی مشغول شود


توفیق و سلامتی شما را از ایزد منان خواستارم
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۰۹:۳۸:۴۲
باسلام .رئیس محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) نیرو های امریه در کمینه امداد به کار گرفته می شوند . با تشکر
فارس -مددکار خواهر
۱۳۹۴-۱۰-۲۸ ۱۱:۱۰:۱۱
لطفا تکلیف نیروهای مددکار یادرستتر مددکور قراردادی را مشخص کنید تا بیشتر لز این از دست سیستم جامع کور نشده اند با این حجم پرونده ها؟؟؟؟؟
محمد چنانه
۱۳۹۴-۱۰-۱۰ ۲۳:۰۶:۳۲
سلام علیکم
اینجانب محمد چنانه دانشجوی فوق لیسانس از استان شهید پرور خوزستان شهرستان شوش هستم که پدرم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) است و 2 برادرم در مقطع لیسانس تحصیل می کنند که به دلیل مشکلات مالی و نبود شغل وآشنایی در اداره ایی مرا به هیچ جایی را ه نداده استخدام نمی کنند به همین دلیل فکر انصراف از دانشگاه را دارم از شما می خواهم که با همکاری و مساعدتی که با اینجانب مبذول می دارید دل پدر و مادر پیر مرا شاد کنید ان شا الله 09168863721
م ر
۱۳۹۴-۰۹-۲۶ ۰۰:۴۶:۱۳
باسلام جناب اقای فتاح شما که حامی محرومان هستید فکری به حال بیمه ما نیروهای قراردادی بکنید که ازسال 74 تا80بدون بیمه در امداد کار کردهایم وسابقه کاریمان موجود است 5سال سابقه کار ما ضایع نشود
محمد
۱۳۹۴-۰۹-۰۲ ۰۸:۲۵:۱۵
سید بزرگوار لطفا ایثارگران وجانبازان را دریابید
۱۳۹۴-۰۸-۳۰ ۱۰:۴۵:۱۵
جناب اقای فتاح:
سلام علیکم :
ازشما تقاضای رسیدگی به وضعیت نابسامان کمیته امداد شهرستان خرم آباد را داریم بخدا مدیران ومعاونین تنگ نظر واهل رابطه وباند بازی وغیراخلاقی باعث ایجادمشکالت عدیده ای درسیستم اداری شدند بخاطر خدارسیدگی کنید.آقای ب... و.... و م.... معضلات اداره کمیته امداد می باشند امروز دردنیا فردادرقیامت باید جوابگوباشید
كارمند
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۱۴:۱۶:۳۹
سلام جناب آقاي فتاح تقاضا دارد خواهشابا انتقالي كارمندان قديمي با توجه به مشكلات شخصي موافقت فرمايند انتقالي فقط براي افراد خاص و نور چشم هاي آقاي مدير كل ها نباشد.
کارمند رسمی بینوا
۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۱۷:۳۹:۰۸
سلام جناب فتاح خواستم چند مطلب خدمت شما عرض کنم 1-هیچگاه توسعه فعالیتها در امداد متوازن نبوده در برهه ایی همه نگاهها بسوی خودکفایی ودر مقطعی تمام توجه ها به توسعه مشارکتهای مردمی و در مدیریت شما حوزه حمایت و مددکاری 2-بنظرمیرسد نیروهای فاقدپست شما را بمباران اطلاعاتی میکنند و شما هم تحت تاثیر قرار میگیرید تجربه 20 ساله بنده نشان میدهد نیروهای قدیمی امداد به انقلاب و امداد وفادارترند در بدترین شرایط سالیان سال کارکرده اند و صدایی از آنها در نیامده آیاامداد ازاول هم بدینصورت که جنابعالی تحویل گرفته اید بوده است 3-شما که چهره ماندگار سدسازی هستید ووزیر نیرو بودید آیادر اداره برق شما نیروی شرکتی وقراردادی نداشتید آیا به کسی حداقل حقوق نمیدادید آیا به همه حقوق مساوی میدادید که در اینجا میخواهید مساوات را بعنوان عدالت قلمداد کنید 3-از صحبت های جنابعالی و سایرافراد تازه وارد به امداد استنباط میشود که تمامی امدادگران در این 34سال همه فقط از امدادحقوق میگرفتن بدون ابنکه کار کنند والله این یک تهمت ناروا است امدادگران در تمام این مدت جهادی کار کرده اند وهیچگاه رسانه ایی نکردند کارهایی که حتی از سدهای ساخته شده نیز برای اجتماع سودمند تر بودند البته سد سازی نیز کار بسیار خوب و ارزشمندی است لذا خواهشا با تحقیق کارها را انجام بدهید و... 5- مدیریت شما این انگاره را ایجاد میکند که در امداد هیچکس قابل اعتماد نیست وشما تعدادی از همکارانتان راننده هم از بیرون آورده اید و مطالب خیلی زیاد است که در حوصله این مجال و مقال نیست . ارادتمند شما کارمند 20سال سابقهبا تحصیلات عالیه دانشگاهی
هیچکس
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۷:۵۲
سلام وخسته نباشید خدمت شما مهندس فتاح توروخدا نیروهای قراردادی مراکزرا هم تغییر وضعیت بدهید خداوند تبارک وتعالی یاورتان باشد .
گمنام
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۳:۵۳:۰۹
سلام وخداقوت خدمت شما مانیروهای قردادی مراکزرا تقییر وضعیت بدهید باتشکر.
هیچکس
۱۳۹۴-۰۷-۲۱ ۱۳:۴۹:۰۸
باسلام وخسته نباشید خدمت مهندس فتاح عزیز توراخدامسئولین اجرایی مراکزنیکوکاری راهم رسمی کنید مدیران همکاری با مراکز ندارن فقط هدفشون تحمیل زور وخودخواه هستندیه برسی بنمایید باتشکر خداوند یارویاورتان باشد یاعلی .
مددکاران
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۰۹:۲۵:۴۸
سلام...جناب فتاح در مددکاری حرف برای گفتن زیاد داریم مددکاران متاسفانه با کاربران سیستم اشتباه گرفته میشوند حجم کار در شاخه بزرگ بالاست اما مسولین به مددکاران فشار میاورند مدارک را اسکن نمایند به نظر شما مددجویان مددکاران خسته وعصبی می طلبند یا شاداب وخوش برخورد..مددکاران بداخلاق نیستند مسولین ما با عدم برنامه ریزی این شرایط را می طلبند.....
ب--م
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۱۷:۱۹:۳۷
جناب آقای مهندس فتاح باسلام تو را خدا به داد کمیته امداد اردبیل برسید همه اش شده باندبازی وروابطی نه ضوابطی که متاسفانه با یک تلفن نماینده شایسته سالاری زیرپا گذاشته می شود امثال آقای م .... و س.... به پست ناباورانه می رسند و بی اعتنایی به دستور حضرتعالی در خصوص ممنوعیت دخالت همکاران در امر انتخابت ،ایشان تبلیغات انتخاباتی را از هم اکنون شروع کرده اندوبه نفع اقای م... وآقای ا ..... در اداره وبیرون انجام میدهند0
مددکار....م.ر
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۹:۰۳:۳۱
سسلام یادتونه با هم رفتیم تفقد به من مشهد دادی به این یکی کربلا ,,اما بعضیها فک کردن من خوب کار نکردم کوبیدن سرم,,اما ندونستند من نه کربلا میخوام نه مشهد ,,با شما سرکشی از منازل هدیه وپاداش من بود