شرایط کسب و کار و رونق اقتصادی در سال 95 ....
بهتر می شود
بدتر می شود
فرقی نمی کند
 
داخلی سیاست خبر
۱۱۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۲
 
 
رهبر معظم انقلاب اعضای هیأت امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) را منصوب کردند
مهندس فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شد
مهندس فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شد
 

با توجه به تغییرات صورت گرفته در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی(ره)، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی، با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه مسئولین سابق این نهاد، «اعضای هیأت امنا و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)» را منصوب و تأکید کردند در تحقق هدف نورانی این تشکیلات الهی، یعنی توانمندسازی و تأمین خود اتکایی محرومان و رشد ایمانی آنان گام‌های اساسی و تکمیلی برداشته شود.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر مقام معظم رهبري متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
با توجه به تغییراتی که در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته است؛ حضرات آقایان حجت‌الاسلام حاج شیخ محسن کازرونی، مهندس پرویز فتاح، حسین انواری، حمیدرضا ترقی، سید مرتضی بختیاری، مهندس سید‌منصور برقعی و خانم دکتر مرضیه وحیددستجردی را به‌عنوان اعضای هیأت امنا و جناب آقای مهندس پرویز فتاح را به‌عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب می‌کنم.
رجاء واثق دارم مجموعه فوق و رئیس محترم این نهاد انقلابی با استعانت از پروردگار متعال و بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند موجود، در تحقق هدف نورانی این تشکیلات الهی که همانا توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی نیازمندان و محرومان و تقویت و رشد ایمانی و اعتقادی آنان با ارائه‌ خدمات اجتماعی، حمایتی، فرهنگی و معیشتی می‌باشد، گام‌های اساسی و تکمیلی بردارند.
بی‌شک مسئولین سابق کمیته امداد امام خمینی(ره) و در رأس آنها جناب آقای عسگراولادی رحمة‌الله‌علیه و در سال‌های اخیر اعضای شورای مرکزی و جناب آقای انواری زحمات با ارزشی را در شکل‌گیری این نهاد مؤثر و موفق در مبارزه با فقر و محرومیت کشیده‌اند که ضمن تقدیر از تلاش‌های مخلصانه‌ آنان، برای همه‌آنها اجر و پاداش الهی را مسألت دارم. گرچه تکیه اصلی کمیته امداد امام خمینی(ره) بر کمک‌های کمّی و کیفی مردم عزیز کشورمان باید باشد، اما ایفای نقش توسط دولت و مجلس و دستگاه قضایی در پشتیبانی‌های همه‌جانبه از این نهاد انقلابی در جهت انجام مأموریت‌های مقدس آن، امری انکارناپذیر است. مزید توفیقات همه آقایان را از خداوند متعال خواستارم.
سید‌علی خامنه‌ای ۱۶/ فروردین/ ۱۳۹۴

رهبر معظم انقلاب درگذشت والده مکرمه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تسلیت گفتند
از سوي ديگر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت والده مکرمه ایشان را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای علی جنتی دامت توفیقاته
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی
درگذشت والده‌ مکرّمه را به جنابعالی تسلیت می‌گویم و رحمت و غفران و رضوان الهی را برای آن مرحومه از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
سیّد‌علی خامنه‌ای ۱۲/ فروردین/ ۱۳۹۴

پیام تسلیت در‌پی درگذشت بانو سکینه ضيائی
همسر مرحوم آیت‌الله سید‌روح‌الله خاتمی
از سوي ديگر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت بانو سکینه ضیائی همسر مرحوم آیت‌الله حاج سید‌روح‌الله خاتمی را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
اطلاع یافتم که بانوی با فضیلت مرحومه بانو سکینه‌ ضیائی همسر مرحوم مغفور آیت‌الله آقای حاج سیّد‌روح‌الله خاتمی رحمة‌الله علیهما پس از مدتی بیماری و تحمل مصائب و مشکلات جسمی و روحی، دار فانی را وداع گفته‌اند.
اینجانب ضمن تسلیت به ارادتمندان آیت‌الله خاتمی و عموم مردم اردکان و بویژه خانواده‌های عزادار از خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه برای آن مرحومه مسألت می‌نمایم.
سیّد‌علی خامنه‌ای ۱۶/ فروردین/ ۱۳۹۴

کد مطلب: 91718
 
Share/Save/Bookmark
 


همکار قزوین
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۱۸:۲۱:۰۴
صفری تنها یک مدیر نیست، یک اسوه است. یک انسان پاک و یک بسیجی مخلص.کاش مدیران ما یکصدم صفری مدیریت و درایت و نجابت و لیاقت و انسانیت داشتند.
هرجا که هست خدایش پشت و پناهش...
۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۱۲:۱۴:۴۵
با سلام وعرض ادب خدمت جناب آقای فتاح ما نیروهای قرادادساعتی که در سال 91به ناحق بدون هیچ گزینش وشاخص برتری نسبت به دیگر نیروهایی که الان بصورت تمام وقت با تمام مزایا دارن کار میکنند تبدیل به قرارداد ساعتی شدیم وبا 100ساعت کاری که برای ماتعریف کردن در حالیکه ماهمگام با نیروهای رسمی کار میکنیم حتی بعضی از کارهای آنها راهم انجام میدهیم وکاردواداره را باهم انجام میدهیم بعلت کمبود نیروی سررایط آموزش خانواده ومشاور لذا این فشار کاری واین نابسامانی وبی برنامه گی موجب ظلم مضاعف واجهاف در حق ماشده لذا تقاضامندیم عاجزانه به درخواست ما عنایت داشتهئباشیم ودعای خیر مارا بدرقه راه دنیوی واخروی خویش قرادهید وگره از مشکلات ما بگشایید ومن اله التوفیق : از طرف نیروهای قرادادی ساعتی کمیته امدادشهرستان خرم آباد
۱۳۹۴-۰۵-۲۱ ۱۹:۵۰:۴۴
لطفا به کامندان رسمی هم توجه بفرمایید نسبت به سایر ادارت وسازمانها واقعا حقوق کمتری دریافت میکنیم
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۲:۳۸:۲۶
باسلام خدمت جناب آقای فتاح
عزت مددجو روحفظ کردن با دور زدن وچرخوندنشون باچندتا آرم کمیته بنرشده توخیابونهای اصلی شهر ماست؟!!!! مورخه 94/4/19
ضمنا جیره مواد غذایی رو تو این ماه عزیزچندین نفر با چند ماشین به در خونه مددجو بیچاره میبرن فیگور میگیرن وعکس میندازن، ریانیست ؟! برا ترقی پست نیست ؟! شما چه اسمی روش میزارید امام علی مگه مسلکش این بود
لطفا اگه میتونید رسیدگی کنید قروه کردستان،
ناشناس
۱۳۹۴-۰۴-۱۵ ۰۰:۴۹:۲۳
آقای فتاح با سلام . ما نیروهای قراردادی هستیم . زندگی تشکیل دادن برای یه مرد داشتن شغله. زندگی ما نیروهای قراردادی رو خراب نکن و ما رو شرمنده خانوادمون نکن .
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۰۹:۰۲:۴۶
عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب مهندس فتاح، به استحضار می رساند که اداره کل امداد فارس در سال 1393 هیچگونه اعتبار ورزشی به مدیریت شهرستانها اختصاص نداده است و کل اعتبار در امداد استان هزینه شده است که مراتب جهت اطلاع و پیگیری به حضورتان ارسال می گردد.
ناشناس
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۳۵:۱۹
سلام کار مشارکتهای مردمی با همه همکاران انجام می شود در صورتیکه حقوق نیروهای مشارکت خیلی بیشتر از سایر همکاران می باشد واین امر باعث شده که انگیزه همکاران در سایر واحدها کم شود .
مجتبی
۱۳۹۴-۰۳-۱۹ ۲۳:۱۶:۵۲
با سلام و تبریک خدمت جناب آقای فتاح
خواهش میکنم فکری به حال ناظران فنی طرح های اشتغال بفرمایید. ما با کمترین حقوق و مزایا در این نهاد مقدس خدمت میکنیم.
۱۳۹۴-۰۳-۱۲ ۰۸:۰۰:۵۰
سلام. در سال 88 امداد فارس تعدادی زمین باغ شهری به مبلغ یازده میلیون ریال برای پرسنل خریداری نمودند که هنوز از زمین خبری نیست لطفا موضوع را پیگیری نمایید و حق پرسنل را از زمین خواران بگیرید و مشخص نیست که پول پرسنل بیچاره کجا رفته و دست کیست.
ناشناس
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۲۱:۰۲:۲۰
با سلام وخیرمقدم حضورشما..آقای فتاح شروع خوب شما راتحسین میگم.امیدوارم حامی قراردادی های کمیته امدادباشید.واقعا تواین مدت عذاب کشیدم.دقیقا برده داری زمان پیامبر راتداعی کرده اند.امیدوارم باآمدنتان ما قراردادیها سر وسامان بگیریم.با تشکر
ایاق یالن
۱۳۹۴-۰۳-۰۴ ۱۳:۱۷:۲۰
سلام.لطفا حق پرسنل را از زمین خواران باغ شهری پس بگیرید. امداد فارس با خرید باغ شهری وجابه جایی آن میلیاردهاتومان به کارمندان بیچاره ضرر زدند
کریمی
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۲۲:۱۲:۲۰
با سلام تفاوت حقوق پرسنل را جناب اقای فتاح کم بفرمایید مدیران وقایم مقامها سالیان سال است ماهیانه کمتر از 4 میلیون توان نمی گیرند پرسنا هم 1 میلیون تومان تبعات منفی را در کمیته ایجاد کردن انواری شب عید 10 میلیون به هر مدیری از چه محلی پرداخت کرد