میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
۱
تاریخ انتشار : جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۵
 
 
بایکوت خبری قتل فيلمساز امريكايي و خانواده‌اش
بایکوت خبری قتل فيلمساز امريكايي و خانواده‌اش
 
دو سال پيش هم جسد يك نويسنده ضد صهيونيست امريكايي به همراه اجساد دو فرزندش در خانه‌شان در مينه‌سوتا پيدا شد كه در آن زمان هم پليس گفت نويسنده ابتدا بچه هایش را کشته و بعد خودکشی کرده است.
 هفته گذشته خبري منتشر شد كه با وجود اهميت زيادش، خبرگزاري‌ها و رسانه‌هاي غربي به راحتي از كنارش گذشتند: قتل «ديويد كرولي» ۲۹ ساله، و همسرش «كومل»۲۸ ساله و دختر ۵ ساله شان در آپارتمان آنها در مينه‌سوتاي امريكا.
به گزارش سیاست روز در اخبار رسانه‌هاي غربي، بدون استثنا آمده بود كه اين پرونده به احتمال زياد، خودكشي بوده، بدين ترتيب كه كرولي ابتدا زن و بچه‌اش را كشته و بعد خودش را. نكته مهم كه رسانه‌هاي وابسته غربي به هيچ عنوان در اخبارشان به آن اشاره نكرده‌اند اين است كه كرولي در حال ساخت پروژه‌اي سينمايي بود. درباره اينكه امريكا تبديل به كشوري پليسي و ديكتاتوري شده، كه از نظر او اين وضع (پليسي شدن كشور) بخاطر كودتايي بود كه در يازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ توسط صهيونيست‌ها براي كشاندن امريكا به منطقه خاورميانه و چند پاره كردن اين منطقه و نابود كردن بخشي از دشمنان اسرائيل انجام گرفت.
پروژه‌اي كه اين فيلمساز مستقل امريكايي در حال ساختش بود «كشور خاكستري» (Gray State) نام داشت و آن طور كه همكاران او مي‌گويند، اثري به شدت مستدل و تاثيرگذار بود و نشان مي‌داد صهيونيسم جهاني چگونه امريكا را بعد از ۱۱ سپتامبر، به بهانه مبارزه با تروريسم، به كشوري پليسي تبديل كرده و از ارتش اين كشور براي نابودي دشمنان اسرائيل استفاده كرده است. در واقع كرولي قصد داشت با فيلمش مردم امريكا را نسبت به خطري كه بيش از يك دهه است كشورشان را در بر گرفته آگاه كند و به نظر مي‌رسد توانسته بود اسناد و مدارك مهم و مستدلي فراهم كند و فيلم قانع‌كننده و موثري بسازد كه به نظر می رسد اين از چشم ماموران صهيونيست دور نماند وتصميم گرفتند با به قتل رساندن او، كل مسئله ساخت فيلم را پاك كنند، و در سناريويي مضحك، كه به رسانه‌هاي جمعي كه توسط خودِ صهيونيست‌ها اداره مي‌شود ديكته شد، ادعا كردند او ابتدا زن و بچه‌اش و بعد خودش را كشته است.
ديويد كرولي كه علاوه بر فيلمسازي، فيلمنامه هم مي‌نوشت، از جمله افرادي بود كه عميقا باور داشت حادثه يازده سپتامبر با توطئه صهيونيست‌ها طراحي شده بوده و معتقد بود مردم امريكا بايد بدانند كه امثال بوش‌ها، چني‌ها، ده‌ها و صدها چهره پشت پرده، در حال فريب دادن آنها هستند و با خلق گروه‌هاي تروريستي ساختگي و سرمايه‌گذاري روي آنها، نظير القاعده و اكنون داعش، به دنبال تقویت موضع اسرائيل نه تنها در خاورميانه بلكه در خودِ امريكا هستند. او مي‌خواست با فيلم «كشور خاكستري»، كه از نظر مالي پروژه نسبتا بزرگي به حساب مي‌آمد، تلاش كند مردم امريكا را نسبت به حقايقي كه توسط رسانه‌هاي جمعي كه بر ذهن و روان مردم اين كشور و مردم دنيا سايه اي از جهل و دروغ افكنده اند آگاه كند، و اسرائيلي‌ها تشخيص دادند كه او دشمن خطرناكي است و سرنوشت دشمنان خطرناك اسرائيل چيزي جز مرگ نيست.
كرولي كه خود ۵ سال به عنوان یک فرد نظامي در عراق خدمت كرده بود از نظر همكارانش فردي سخت‌كوش و ساعي بود و هيچ نشاني از افسردگي يا اختلال رواني در او نبود. «چارلز هابل» كه از بازيگران فيلم او بود مي‌گويد هيچ چيز غيرمعمول و عجيبي در رفتار و اخلاق او نبود و مشخص بود كه كارگردان موفقي خواهد شد.» او پيش از اين پروژه هم فيلمي مستندی درباره محدوديت آزادي‌ها در امريكا و حكومت پليسي در اين كشور ساخته بود.
مشابه قتل ديويد كرولي و خانواده‌اش پيش از اين هم اتفاق افتاده بود: دو سال پيش (اكتبر ۲۰۱۳) جسد «فيليپ مارشال» به همراه اجساد پسر و دخترش، «الكس» ۱۷ ساله و «مكيلا» ۱۴ ساله در خانه‌شان در ايالات كاليفرنيا پيدا شد. در آن پرونده هم پليس ادعا كرد كه فيليپ ابتدا فرزندانش را كشته و سپس به زندگي خودش پايان داده. در حالي كه تحقيقات شخصي دوستان او، كه برخي شان از ماموران سابق امنيتي بودند كه به مخالفان سياست‌هاي جنگ‌طلبانه امريكا پيوسته بودند، با سند و مدارك مستدل نشان دادند كه خودكشي در كار نبوده و اين سه نفر توسط قاتلان زبده به قتل رسيده و سپس طوري صحنه‌سازي شده كه چنين به نظر بيايد كه فيليپ ابتدا فرزندانش را كشته و بعد خودش را.
در حالي كه او هيچ علائمي نظير افسردگي يا اختلالات رواني كه مويد انجام چنين عملي باشد هم در پرونده پزشكي اش نداشت. فيليپ مارشال كه سابقا خلبان بود، پس از يازده سپتامبر كتابها و مقالات تندي بر عليه دولت بوش و همكاران او نظير ديك چني نوشت و آنها را به طراحي حملات يازده سپتامبر متهم كرد. او در مهمترين كتاب‌هايش «عمليات قلابي: چگونه بوش، چني و سعودي‌ها دنياي پس از يازده سپتامبر را خلق كردند» و كتاب «فريبكاري: و جنگ عليه تروريسم» پشت‌پرده حادثه يازده سپتامبر را كاملا براساس اسناد متقن و انكار ناپذير فاش كرد و آن عمليات نه توسط القاعده، بلكه توسط عواملي از دولت امريكا و دولت عربستان سعودي و با هماهنگي صهيونيست‌ها انجام گرفت.
تاكنون افراد زيادي توسط تروريست‌هاي صهيونيست به قتل رسيده‌اند كه مرگشان اغلب يا تصادف يا خودكشي و يا نامعلوم خوانده شد و پرونده مختومه شد. با يك جست‌وجوي ساده در اينترنت مي‌توان نام اين افراد را يافت. همه آنها بر ضد نظم نويني كه سران صهيونيسم جهاني در صدد تثبيت آن در جهانند مبارزه مي‌كردند و سعي داشتند مردم دنيا را نسبت به دروغ‌هايي كه روزانه توسط رسانه جمعي اصلي دنيا، كه همگي توسط صهيونيست‌ها اداره مي‌شوند، به عنوان حقيقت به خورد مردم داده مي‌شود آگاه كنند. كاري كه هم‌اكنون توسط صدها و هزاران روزنامه‌نگار و نويسنده و بلاگر آزاد‌انديش انجام مي‌شود.


کد مطلب: 90889
 
Share/Save/Bookmark
 


پرستو
۱۳۹۳-۱۱-۰۳ ۱۸:۵۷:۱۳
معصومیت در چهره دخترک موج می زند