میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶
 
 
چرت و پرت نگویید
در خبرها آمده بود که حسن یونس سینکی معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفته: من از رسانه‌ها...

در خبرها آمده بود که حسن یونس سینکی معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفته: من از رسانه‌ها انتظار دارم که اینقدر چرت و پرت به مردم نگویند تا ما حرف‌هایمان را بزنیم. من قصدی برای صحبت در این شرایط نداشتم. سینکی در پاسخ به اینکه برای تنظیم بازار چه اقداماتی را در دستور کار دارید، گفت: من به شما نباید جواب بدهم.
حتما حالا پیش خودتان فکر کردید که به رگ غیرت رسانه‌ای "ننجون" برخورده و می‌خواهیم "حسن‌آقا" را بشوییم و از روی بند رخت پهن کنیم؟ اصلا و ابدا از این خبرها نیست. صد بار رمضان و یکبار هم شعبان! چه اشکالی دارد؟ این همه ما از مسئولان خواستیم اینقدر چرت و پرت نگویند و یکبار هم آنها محترمانه از ما خواهش کردند. اگر ایشان قول بدهد در ادامه دوران مسئولیت خود چرت و پرت نگوید و به رئیس و مرئوس خود هم سفارش کند که این همه چرت و پرت نگویند ما هم قول می‌دهیم رعایت کنیم. البته این که گفته‌اند من نباید به شما - یعنی خبرنگار جماعت - جواب بدهم کمی اشکال دارد چراکه از قدیم‌الایام رسم بود هر مسئولی - هر چقدر هم چرت و پرت می‌گفت - به هر حال یک جوابی به خبرنگاران بدهد. ما مسئولان چرت و پرت‌تر از برادر سینکی هم سراغ داشتیم که به خبرنگاران جواب داده‌اند ایشان که دیگر تاج سر ماست.
البته ما اهالی رسانه دل بزرگی داریم و از این توهین‌ها ناراحت نمی‌شویم فلذا از همین تریبون به برادر حسن یونس سینکی درخواست می‌کنیم هرچقدر دلش خواست چرت و پرت بگوید.
در همین راستا حکایتی داریم که می‌گوید دو نفر در اداره‌ای دعوا می‌کردند. اولی به دومی گفت چرا چرت و پرت می‌گویی؟ دومی جواب داد خودت چرت و پرت می‌گویی. در همین لحظه آقای رئیس در اتاق را باز کرد و گفت: آقایان! تا وقتی من اینجا هستم هیچ‌کس جز من حق ندارد چرت و پرت بگوید.

کد مطلب: 104894
 
Share/Save/Bookmark