میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰
 
 
سردار صفوی:
ایران قدرتی آسیب ناپذیر است
پاسخ‌مان به تجاوزگری سخت و پشیمان کننده خواهد بود
ایران قدرتی آسیب ناپذیر است
 

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، گفت: ملت ایران ملتی صلح طلب و بدنبال امنیت منطقه و جهان است، اما اگر دشمن به ما حمله‌ای کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده خواهیم داد
سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در آیین بزرگداشت شهدای اقتدار و گرامیداشت ۱۵۳۰ نفر از شهدا و جانبازان و آزادگان منطقه ۹ تهران که در محل دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، با بیان اینکه روند افول قدرت آمریکا و صهیونیست‌ها شتاب گرفته است، گفت: در طول ۴۰ سال گذشته ایران اسلامی سال به سال قویتر شده است و در مقابل، قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی افول کرده و آنها هر سال ضعیف تر شده اند.
سرلشکر صفوی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره بدنبال برقراری صلح منطقه ای و جهانی بوده است، اما در مقابل تجاوزگری پاسخ‌های قاطعی داده‌ایم، افزود: ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در داخل آب‌های سرزمین خود سرنگون کردیم بدون آنکه آمریکا بتواند اقدامی کند. ملت ایران ملتی صلح طلب است و بدنبال امنیت منطقه و جهان است؛ ولی اگر دشمن به ما حمله‌ای کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده خواهیم داد و همه می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران یک قدرت منطقه‌ای و آسیب ناپذیر است.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ادامه از مکتب مقاومت بعنوان رمز حل مشکلات کنونی کشور نام برد و افزود: همانگونه که فرزندان شجاع این ملت با حماسه مقاومت ایران را به پیروزی رساندند، هم اکنون هم مکتب مقاومت و اقتصاد مقاومتی و صبر و تحمل ما در برابر مشکلات و فشارها و بحران های اقتصادی و عملیات روانی دشمن، ما را به پیروزی می‌رساند. سرلشکر صفوی با اشاره به شاخصه‌های شهیدان گفت: شهیدان از مرگ نمی هراسیدند و مرگ را سر آغاز زندگی می‌دانستند و شجاع بودند، هرگز ترسوها به جنگ نیامدند و آنهایی که از جنگ می ترسیدند هرگز به جبهه ها نیامدند. اگر شهیدان نبودن، ایران نبود و اسلامی در ایران وجود نداشت و هر کسی که در ایران نفس می‌کشد و مسئولیت دارد مدیون خون شهیدان است.اگر هم اکنون ایران سرافراز قدرتمند و امن داریم به برکت خون شهیدان است.

کد مطلب: 109844
 
Share/Save/Bookmark