میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۲
 
 
نطق پیش از دستور
وی افزود: خبرنگاران جیره‌خوار را با لگد از مجلس بیرون بیندازید و دوربین عکاس‌های استکباری را...

وی افزود: خبرنگاران جیره‌خوار را با لگد از مجلس بیرون بیندازید و دوربین عکاس‌های استکباری را بشکنید تا ما حرفمان را بزنیم.
ناطق ادامه داد: من اصلا به وزیر پیشنهادی فحش ندادم فقط گفتم اگر عمه رهبر کره شمالی به مملکت ما توهین کند مواضع ضد کره شمالی خودمان را به ایشان نشان خواهیم داد.
وی گفت: من فقط از کلمات دروغگو، شارلاتان، یا چیز... چه می‌دانم از همین چیزها یعنی کلمات معمولی استفاده کردم اگر می‌خواستم فحش بدهم که یک چیزهایی می‌گفتم ایشان رنگ به رنگ بشود.
ناطق در ادامه افزود: در حوزه انتخابیه من بچه‌های کوچک با تیر و کمان، هواپیماهای مسافربری را شکار می‌کنند و بعد از تکه تکه کردن، می‌فروشند و به زخم‌های زندگی می‌زنند.
وی با انتقاد شدیداللحن از عملکرد تیم اقتصادی دولت، گفت: درست است که این وزیر را برای امور خارجه پیشنهاد کرده‌اند اما به هر حال مربوط به همین دولت است و اگر قول ندهد به وضعیت اقتصاد سر و سامان بدهد باید برود به ... و ... خودش را ... کند.
این نماینده که به شدت هیجان زده شده بود افزود: من اگر پایش بیفتد ده نفر را حریفم و همکاران بیخودی سعی نکنند جلوی دهانم را بگیرند چون من عصبانی بشوم دیگر ظریف و زمخت نمی‌شناسم.
وی خاطرنشان کرد: ما قبلا هم به دولت هشدار داده بودیم اینقدر به ما ... نزند و از ... و ... فشار نیاورد که ما به این ... رای اعتماد بدهیم اما حالا که ... کرده و ... نیاورده باید به سزای عمل ... خود برسد.
گفتنی است وزیر ورزش هرگونه انتساب این نماینده را با یکی از بوقچی‌های ورزشگاه آزادی تهران، رد کرده و در پایان گفته ما هنوز احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی را محروم نکرده‌ایم.

کد مطلب: 100537
 
Share/Save/Bookmark