میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ خبر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲
 
 
وقتی یک مقام آگاه ابوالقاسم طالبی را توبیخ می‌کند!

کارگردان فیلم «قلاده‌های طلا» در پاسخ به برخی تخریب‌ها، در توییتر نوشت: اگر بند بند استخوان‌هایم را جدا سازند و اگر سرم را بالای دار ببرند، اگر زنده زنده در آتش بسوزانندم، هرگز امان نامه لیبرالیسم را امضا نمی‌کنم و دست از اندیشه‌های نورانی امام خمینی(س) و جانشین خلفش حضرت سیدعلی روحی فدا بر نمی‌دارم.
یک مقام آگاه در وزارت اطلاعات درپی بازپخش فیلم «قلاده‌های طلا» از رسانه ملی اعلام کرد: متأسفانه امسال هم رسانه ملی علی‌رغم تذکراتی که در سال‌های قبل داده شده بود، این فیلم را پخش کرد.
این مقام آگاه به یک خبرگزاری گفت: پرداختن هنری به ماجرای فتنه سال ۸۸ اقدام ارزشمندی است اما متاسفأنه بخش‌هایی از فیلم که مرتبط با وزارت اطلاعات است، سراسر دروغ‌پردازی و مشحون از تهمت‌های ناروا به مجموعه سربازان گمنام امام زمان(عج) می‌باشد. وی اظهار کرد: البته از کارگردان فیلم که جزو پرسنل وزارت اطلاعات بوده و به هر دلیل از این وزارتخانه منفصل شده است، انتظار چنین تهمت‌پراکنی‌هایی نمی‌رفت.
ابوالقاسم طالبی پس از انتشار این مصاحبه، در توییتر نوشت: امشب (نهم دی‌ماه ۹۷ ساعت بیست سی دقیقه) از بیت رهبری با بنده تماس گرفتند و پیام ایشان را به اطلاع بنده رساندند، حضرت آقا فرمودند دیشب مجددا فیلم شما را از شبکه افق دیدم آفرین آفرین آفرین؛ دست شما درد نکند از قول من به بازیگران سلام برسانید.
وی در ادامه توئیت‌هایش نوشت: یک مقام آگاه در واجا هم پیامی داده که ما بودیم که نمی‌گذاشتیم قلاده‌های طلا پخش بشه! این فیلم مشحون از تهمت‌های ناروا به سربازان گمنام امام زمان(عج) است، از نظر صاحب این قلم، ۹۸ درصد بچه‌های واجا گل هستند...
ولی چند نفری هم بدجوری دائم شِکَرک می‌زنند برای فتنه‌گرها و سعی دارند برای من نقطه ضعفی درست کنند و آن را بزرگ کنند تا امان‌نامه لیبرالیسم را امضا کنم و مثل خیلی از همکاران، بی‌خیالِ مبارزه با لکه‌های سیاه در پهنه نورانی و خورشیدفامِ جمهوری اسلامی شوم و بی‌آبرو در لاک خود فرو روم.
اگر بند بند استخوان‌هایم را جدا سازند و اگر سرم را بالای دار ببرند، اگر زنده زنده در آتش بسوزانندم، هرگز امان‌نامه لیبرالیسم را امضا نمی‌کنم و دست از اندیشه‌های نورانی امام خمینی(س) و جانشین خلفش حضرت سیدعلی روحی فدا بر نمی‌دارم.

کد مطلب: 107422
 
Share/Save/Bookmark