میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی فرهنگ گزارش
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۶
 
 
تشییع شهدای گمنام در ایام عزای مادر سادات برگزار شد
عطر گل یاس
عطر گل یاس
 

گوشه گوشه ایران، در روزهایی که در و دیوار سیاه‌پوش عزای دخت نبی مکرم اسلام بود و در روزهایی که خیابان‌ها با اشک مردم عزادار ایران شست‌وشو داده می‌شد، بچه‌های این سرزمین در آغوش پرچم سه‌رنگ جمهوری اسلامی روی دست مردم آمدند و در آغوش همین خاک آرامیدند.
طی دو سه روز گذشته، در هر نقطه‌ای از ایران بوی یاس پیچیده بود و مردم مست از شمیم دل‌انگیز شهیدان با دل‌های لرزیده و چشم‌های خیس، از آنها استقبال کردند.
این شهدا در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، زنجان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، تهران، البرز، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان ، گلستان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان، بوشهر، قزوین، قم، کرمان، سیستان و بلوچستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، کرمانشاه، ایلام، کردستان، همدان و استان یزد تشییع و به خاک سپرده شدند.
طبق اعلام کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح در ایام عزاداری فاطمیه دوم، پیکر مطهر ۲۲۴ شهید دفاع‌مقدس در ۳۱ استان تدفین شده و می‌شوند که هویت ۳۰ تن از این شهیدان گرانقدر شناسایی شده و ۱۹۴ پیکر به‌صورت گمنام خاکسپاری شده و خواهند شد. تعدادی از شهدا نیز امروز با بدرقه مردم تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

کد مطلب: 98692
 
Share/Save/Bookmark