میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی سیاست خبر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵
 
 
خطیب جمعه تهران:
مشکلات اقتصادی با استفاده از ظرفیت‌های داخل حل شود
امام جمعه موقت تهران با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری گفت: خطاب این بیانیه امت اسلام و جوانان ایرانی است که باید با جهاد و کوشش بند بند این بیانیه را برای اجرا در ۴۰ سال بعدی محقق کنند.
آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری گفت: مسئله معنویت و اخلاق در این بیانیه موج می‌زند.
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: باید در پایان سال جاری تکلیف رفتارها و اقدامات خود را بدانیم و با آنها با اندکی تامل نگاه کنیم، بررسی کنیم مدیران در سال ۹۷ بررسی کنند چه بی‌عدالتی‌ها و فساد مالی صورت گرفته است و چه مالیات‌های غلطی از مردم گرفته شده است و در نهایت جمع‌بندی کرده و برای سال ۹۸ آن را اصلاح کنیم.
امامی‌کاشانی تاکید کرد: مشکلات اقتصادی کشور باید در داخل و با استفاده از ظرفیت‌های تولیدی صورت گرفته در ایران حل شود. ضمن اینکه باید با احتکار دزدی، فساد و گرانفروشی مقابله کرد.
وی با بیان اینکه برخی افراد مفسد، احتکار و گرانفروشی رادر جامعه اسلامی به وجود می‌آورند، افزود: قطعا خداوند پاسخ این اقدامات صورت گرفته را به خود آن افراد یا خانواده‌شان بازمی‌گرداند.
امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: وقتی قرار است دشمن فشار زیادی را با امکانات حداکثری خود با تحریم‌های ظالمانه بیاورد باید ایرانیان هم با استفاده از تمام ظرفیت خود با آن مقابله کرده و نظارت حداکثری را اعمال کنند.
امامی‌کاشانی با اظهار تاسف از اینکه در شرایط اقتصادی فعلی مسئولان وظایف خود را به خوبی انجام نمی‌دهند، گفت: چرا حل گرفتاری‌ها و مشکلات به خوبی در کشور دیده نمی‌شود و بهتر است در پایان سال جاری و آغاز سال ۹۸ به مدیریت درست و اقدامات صحیح بوده و بر آن اصرار کنیم.
وی اظهار داشت: از همه مدیران و مسئولان می‌خواهم در مقابل سوءاستفاده و منفعت جویی دوستان و اعضای خانواده خود حساس بوده و در برابر اقدامات آنها انتقاد کرده و با آن مقابله کنند.

کد مطلب: 108322
 
Share/Save/Bookmark