میزان آمادگی برای مدیریت بحران در کشور...
به اندازه کافی وجود دارد.
پیشرفت داشته اما با مطلوب فاصله دارد.
در حد صفر است و عقب گرد هم داشته است.
 
داخلی جامعه خبر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۳
 
 
رئیس شورای شهر تهران:
طرح ترافیک جدید هنوز به کارتابلم نیامده است

رییس شورای شهر تهران گفت: مصوبه شورای ترافیک هنوز در کارتابلم قرار نگرفته البته ممکن است در کارتابل آقای علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل باشد.
به گزارش مهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به جزییات جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: دیروز یک فوریت تعیین سیاست‌های کلان برنامه سوم شهرداری به تصویب رسید، در نهایت موضوع باغات در دستور کار قرار گرفت و بحث جدی‌ای نیز در این زمینه داشتیم و نهایتا مقرر شد شورای شهر فقط در پرونده‌هایی وارد شود که مربوط به وظایف قانونی‌اش است.
هاشمی با بیان اینکه ورود شورا به مسئله باغات سبب شده که تعداد پرونده‌ها افزایش یابد، گفت: در جلسه امروز مقرر شد که این پرونده‌ها به کمیسیون ماده ۷ برگردانده شود تا خود مسئولان شهرداری و کارشناسان ذیربط در این زمینه تصمیم بگیرند.
وی همچنین درباره سرانجام طرح ترافیک جدید نیز با بیان اینکه مصوبه شورای ترافیک هنوز در کارتابلم قرار نگرفته، تصریح کرد: البته ممکن است در کارتابل علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل باشد اما هنوز به صورت مکتوب مصوبه‌ای که به امضای اعضای شورای ترافیک باشد را ندیدم.
رییس شورای شهر تهران همچنین درباره تاب‌آوری تهران در مقابل زلزله گفت: پس از دیدار با لاریجانی گزارشی فوری در خصوص وضعیت تهران ارائه کردیم که قرار بود در جلسه سران سه قوه مطرح شود که البته خبر ندارم که سرانجام آن چه شد.

کد مطلب: 102922
 
Share/Save/Bookmark